حق با شماست

روزنامه جام جم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱

# روشنایی-بهمنیار
ذکایی از تهران:
 میدان بهمنیار واقع در منطقه 16 مدتی است روشنایی ندارد و کسبه این میدان را با مشکلاتی روبه رو کرده است. از اداره برق منطقه مورد نظر درخواست رسیدگی دارم.
# بیمار- رادیولوژی
صفایی از تهران:
 هزینه های بالای رادیولوژی و سونوگرافی حتی با دفترچه تامین اجتماعی مشکلاتی برای بیماران به همراه داشته و توان پرداخت این هزینه ها از عهده بسیاری از آنها خارج است. 
# اتوبوسرانی - اسلامشهر 
دروک از اسلامشهر:
 ناوگان اتوبوسرانی اسلامشهر به نوسازی نیاز دارد و اتوبوس های این خط بسیار آلاینده و دودزا هستند. خواهشمندیم مسؤولان رسیدگی کنند.
# جنگل- زغال 
کلهر از ایلام:
 بیشتر جنگل های بلوط به دست سودجویان زغال می شود و رو به نابودی است. چرا محیط زیست و دولت برخورد قاطع با متخلفان ندارد؟
# پردیس-بیمارستان 
خالقی از پردیس:
 بیمارستان شفا در پردیس چند وقتی است به دلیل مشکلات مالی تعطیل شده و شهر پردیس فاقد بیمارستان است. مسؤولان وزارت بهداشت اقدام عاجل راجع به حل مشکلات این بیمارستان کنند.
# اشتغال - بی اعتنایی 
کامیابی از تهران: 
همواره راجع به حمایت از اشتغال جوانان و کنار گذاشتن بازنشستگان جلسه برگزار می شود، ولی در عمل به هیچ یک از این موارد اعتنایی نمی شود.
جوابیه
​​​​​​​در پی درج پیامی در 7 خرداد 1398 با عنوان «نبود جای پارک و پارکینگ عمومی در اطراف بیمارستان الغدیر» روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: تامین پارکینگ، کاربری های بهداشتی، آموزشی، تجاری، اداری و... به عهده کاربری ها بوده و شهرداری مسؤولیتی برای تامین پارکینگ این گونه کاربری ها ندارد. لذا به منظور رفاه حال ...

سرخط اخبار