سال ۹۸ با تمام فراز و نشیب ها و اخبار خوب و بدش به پایان رسید و جای خود را به سال ۹۹ داد؛ در این گزارش نگاهی داریم به خبرهای خوب مهرماه سال ۹۸ استان اردبیل.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سال ۹۸ با تمام فراز و نشیب ها و اخبار خوب و بدش به پایان رسید و جای خود را به سال ۹۹ داد. هر چند عده ای بر این باورند که سال ۹۸ صرفاً دارای اخبار بد و تلخ بود اما خبرهای خوبی هم از این سال وجود دارد. در این گزارش نگاهی داریم به خبرهای خوب مهرماه سال ۹۸ استان اردبیل:
تأمین کفش دانش آموزان نیازمند جایگزین حبس شد  (۱۳۹۸/۷/۴)
رئیس دادگستری شهرستان سرعین در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان ها و در راستای اجرای سیاست های ابلاغی قوه قضائیه و حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه احکام جایگزین حبس را صادر می کند که با الزام یک متهم به تأمین کفش برای کودکان نیازمند، ۲۲۰ جفت کفش از سوی این متهم تهیه و هم زمان با آغاز فصل بازگشایی مدارس در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.
اردبیلی ها با حذف قبوض کاغذی برق برای ۲۰۰۰ دانش آموز نوشت افزار خریدند  (۱۳۹۸/۷/۱)
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: همزمان با زنگ مهر و آغاز سال تحصیلی جدید 2000 بسته آموزشی از محل صرفه جویی حاصل از حذف قبوض کاغذی برق در بین دانش آموزان مناطق محروم استان توزیع می شود.
ویزیت رایگان ۵۰۰۰ نفر در خلخال  (۱۳۹۸/۷/۱)
مسوول بسیج جامعه پزشکی شهرستان خلخال گفت: از سال گذشته تاکنون ۲۵ مورد تک تخصصی در قالب ۱۶ تیم جهادی شهید رهنمون به مناطق محروم بخش خورش رستم، شاهرود و بخش مرکزی شهرستان خلخال اعزام شده اند و بیش از ۵ هزار نفر در این مناطق به صورت رایگان ویزیت شده و از خدمات درمانی، دارویی، پرستاری و مامایی بهره مند شدند.
آغاز به کار مجدد پزشکی قانونی اصلاندوز پس از ۷ سال تعطیلی  (۱۳۹۸/۷/۴)
مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار