شبکه نمایش خانگی رسانه ای که از اواخر دهه 80 شمسی شروع به کار کرده است و تا به امروز کارگردانان مطرحی برای این شبکه سریال سازی کردند در رقابت تنگاتنگی با رسانه ملی قرار دارد چرا که در هر یک از روزهای هفته یک قسمت از سریال های درحال پخش شبکه نمایش خانگی عرضه می شوند و هم زمانی با پخش سریال های تلویزیونی اتفاق می افتد حال به این موضوع که پخش موازی سریال های نمایش خانگی و تلویزیونی چه تاثیری بر روی این دو رسانه و مخاطبان آن می گذارد پرداختیم و با دو بازیگر در این مورد صحبت کردیم که در ادامه می خوانید.

مائده طهماسبی، بازیگر سینما و تلویزیون، در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا درباره پخش سریال های شبکه نمایش خانگی و تلویزیون به طور موازی و همزمان، گفت: در جامعه ای که امروز درصد بالایی از جمعیت آن در منزل و ساعات زیادی مشغول تماشای سریال هستند این که از کدام رسانه برای تماشای سریال استفاده کنند به نوعی به سلیقه شخصی آن ها مربوط می شود؛ به طور مثال خودِ من خانواده ای را می شناسم که هم سریال های تلویزیونی و هم سریال های شبکه نمایش خانگی را تماشا می کنند و این بدین معنی است که اگر خانواده ای الزاما به سینما و تئاتر نمی روند برای گذراندن اوقات فراغت خود از هر رسانه ای برای تماشای فیلم و سریال های مورد علاقه شان استفاده می کنند. اگر سریالی برای مخاطب جذابیت داشته باشد فرقی ندارد که سریال شان از کدام رسانه پخش می شود او پیگیر سریال موردنظر خود می شود.
او افزود: برخی اوقات قومیت های مختلف برای نشان دادن خود به سریالی که با گویش و قومیت آن ها ارتباط دارد اعتراض می کنند، چرا که در جامعه ای که در آن خفقان وجود دارد تمامی افراد این احساس را دارند که حق شان خورده شده است. به نظر من از آنجا که مدام افراد در این جامعه سرکوب می شوند، تلاش می کنند حرف خود را بزنند و ما سال هاست که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنیم. به عقیده من از زیر ساخت جامعه ما است که افراد انعطاف، تساهل و تسامحی ندارند.
تلویزیون خط قرمز درشتی دارد/ تلویزیون و شبکه نمایش خانگی نمی توانند روی یکدیگر تاثیری داشته باشند
فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون، معتقد است سریال های شبکه نمایش خانگی با تلویزیون متفاوت هستند و تلویزیون جمهوری اسلامی از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار