سیلوی ۱۰۰ هزارتنی گرمسار افتتاح می شود

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸
به گزارش خبرنگار مهر ، غلامرضا کاتب ظهر پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات به میزبانی سالن جلسات دفتر خود، با بیان اینکه پروژه سیلوی ۱۰۰ هزار تنی گرمسار که در سال های گذشته عملیات اجرایی آن آغاز شد اکنون در مراحل نهایی قرار دارد، تاکید کرد: این طرح با حضور مسئولان تا پایان خرداد ماه امسال به بهره برداری می رسد. وی با بیان اینکه اعتبارات این پروژه از محل صندوق توسعه ملی و اعتبارات داخلی کشور تأمین می شود، تصریح کرد: در مجموع ۱۹ میلیون یورو از محل صندوق توسعه ملی به این پروژه اختصاص یافت که تا کنون ۱۳ میلیون یورو از این اعتبار جذب و ۱۶ میلیارد تومان از منابع داخلی کشور برای تکمیل این پروژه تخصیص یافته است. بهره برداری از ایستگاه تبادلی قطار حومه ای تهران -گرمسار نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس گفت: پروژه قطار حومه ای تهران- گرمسار یکی از مهم ترین و مؤثر ترین پروژه های اقتصادی این منطقه است که با بهره برداری از آن اقدامی مؤثر در راستای توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال، سرریز جمعیت از پایتخت به گرمسار و توسعه منابع مختلف انسانی و … انجام می شود. کاتب با بیان اینکه ...

به گزارش خبرنگار مهر ، غلامرضا کاتب ظهر پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات به میزبانی سالن جلسات دفتر خود، با بیان اینکه پروژه سیلوی ۱۰۰ هزار تنی گرمسار که در سال های گذشته عملیات اجرایی آن آغاز شد اکنون در مراحل نهایی قرار دارد، تاکید کرد: این طرح با حضور مسئولان تا پایان خرداد ماه امسال به بهره برداری می رسد.
وی با بیان اینکه اعتبارات این پروژه از محل صندوق توسعه ملی و اعتبارات داخلی کشور تأمین می شود، تصریح کرد: در مجموع ۱۹ میلیون یورو از محل صندوق توسعه ملی به این پروژه اختصاص یافت که تا کنون ۱۳ میلیون یورو از این اعتبار جذب و ۱۶ میلیارد تومان از منابع داخلی کشور برای تکمیل این پروژه تخصیص یافته است.
بهره برداری از ایستگاه تبادلی قطار حومه ای تهران -گرمسار
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس گفت: پروژه قطار حومه ای تهران- گرمسار یکی از مهم ترین و مؤثرترین پروژه های اقتصادی این منطقه است که با بهره برداری از آن اقدامی مؤثر در راستای توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال، سرریز جمعیت از پایتخت به گرمسار و توسعه منابع مختلف انسانی و … انجام می شود.
کاتب با بیان اینکه ایجاد ایستگاه تبادلی در جوانمرد قصاب و اتصال قطار حومه ای به مترو تهران یک مطالبه عمومی از سوی مردم است، گفت: این پروژه در دست اقدام است و تا پایان امسال بهره برداری خواهد شد.
وی در ادامه با بیان اینکه ۱۲ بوم گردی و دو هتل و سه مجتمع توریستی در گرمسار و آرادان وجود دارد، اعلام کرد: این شهرستان ظرفیت ویژه ای برای توسعه جاذبه های گردشگری دارا است و باید از این ظرفیت برای رشد و توسعه اقتصادی و آمار اشتغال بهره برداری کرد.
نماینده مردم گرمسار و ...