عرب: طارمی ایران نمی آید

برترینها چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۸
مدیرعامل پرسپولیس درباره احتمال جذب مهدی طارمی گفت: از ابتدای فصل نقل و انتقالات تا هم اکنون به او فکر می کردیم و می کنیم ولی همانطور که خود او اعلام کرد فعلا برنامه ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل پرسپولیس درباره احتمال جذب مهدی طارمی گفت: از ابتدای فصل نقل و انتقالات تا هم اکنون به او فکر می کردیم و می کنیم ولی همانطور که خود او اعلام کرد فعلا برنامه ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره مسائل مختلفی صحبت کرد. این اظهارات به شرح زیر است:
- قبل از هر چیز همه می خواهند آخرین اخبار درباره نقل و انتقالات پرسپولیس را بدانند و این که باشگاه چه اقداماتی را در نظر دارد؟
بخش اول کار ما بر این اساس استوار بود که بتوانیم استخوان بندی تیمی که به مقام قهرمانی رسید و موفق به حضور در فینال آسیا شد را حفظ کنیم. نظر به این که با تغییرات در کادر فنی روبرو بودیم، این بدیهی ترین کاری بود که باید انجام می دادیم.
در مرحله بعد تلاش شد در بعضی پست ها که احساس نیاز می شد بازیکنانی را جذب کنیم. این مرحله هنوز ادامه دارد. طبق نظر سرمربی اولویت باقی مانده، جذب یک مهاجم است. یک سری گزینه ها به ایشان معرفی شد که تعدادی را تایید و اولویت بندی کردند.
در این ارتباط مشغول به فعالیت هستیم و به زودی گزینه مورد نظر معرفی می شود. همچنین فراموش نکنیم، یکی از مهمترین کارهایی که باید در این زمان انجام می شد به خدمت گرفتن خود سرمربی بود.
با توجه به زمانی که در اختیار داشتیم، اولویت ما یک مربی ایرانی بود که تیم را کاملا بشناسد تا سریع وارد عمل شود اما در این بخش خوش اقبال نبودیم چون مربی مورد نظر ما قبلا به تیم دیگری ملحق شده بود و آن باشگاه هم حاضر نبود مربی خوب خودش را از دست بدهد که کاملا قابل درک بود.
در ادامه سراغ گزینه خارجی رفتیم و البته خوش اقبال بودیم که گزینه ای مثل آقای کالدرون آمادگی، ...