از دانلود گوگل فوتوز تا دانلود برنامه ضبط صدای اندروید

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۷:۴
در بسته هفتگی دریچه (شماره ۳۰۶)، بهترین نرم افزار های هفته گذشته از دید شما کاربران گرامی را قرار داده ایم.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ این روزها کمتر کسی را می توان پیدا کرد که کاربر گوشی های هوشمند نباشد، بر همین اساس ممکن است گاهی اوقات نیازمند استفاده از نرم افزار هایی باشید که به صورت پیش فرض بر روی تلفن همراهتان نصب نشده است. حال اگر در طول هفته فرصت نمی کنید تا برنامه های کاربردی و دلخواهتان را دانلود کنید نگران نباشید. در بسته هفتگی ، پربازدیدترین و برترین نرم افزارها از دیدگاه شما کاربران را جمع آوری کرده ایم.
در دوران امروز و به ویژه در ایام قرنطینه و شیوع ویروس کرونا، بسیاری از کارها به صورت دورکاری و از طریق شبکه اینترنت انجام می شوند.
شرکت مایکروسافت به تازگی از نرم افزاری جدید رونمایی کرده است که برای ایجاد ارتباط سریع و امن بین اعضای یک تیم کاری طراحی شده است و به کاربران امکان تماس تصویری و یا برگزاری جلسات آنلاین را خواهد داد. همچنین کاربران می توانند در محیط این نرم افزار به برنامه ریزی برای کارهای تیم خود بپردازند.
برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید
با گذر زمان، پیشرفت فناوری به انسان ها کمک کرده تا لحظات مختلف را توسط دوربین و یا دستگاه های متفاوت ضبط کنند. این امر به افراد این امکان را داده تا شرایط مهم را مورد بررسی قرار دهند و در صورت تمایل اقدام به ثبت و ذخیره آن در سیستم های خود کنند.
یکی از مواردی که به اشخاص بسیار کمک کرده امکان ضبط صدا است. کاربران سراسر دنیا با وجود این قابلیت می توانند کلاس ها، جلسات و گردهمایی های مهم را ضبط کنند و بعدا باز به آن ها گوش دهند. نرم افزار Voice Recorder یکی از برنامه های قدرتمند ضبط صدا است ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.