رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان از نام نویسی ۳۳۵ نفر نامزد انتخابات یازدهیمن دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان خبرداد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان ، علی زینی وند امشب در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات استانداری برگزار شد اظهار داشت: عملیات ثبت نام نامزدها در ستاد انتخابات سطح استان سیستان و بلوچستان به خوبی انجام شد، مسئولان شرایط زیرساختی استان را به نحوی دیده بودند که بدون هیچ مشکلی نام نویسی از نامزدها انجام شد.
رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: فرآیند ثبت نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح یکشنبه 10 آذر ماه همزمان در وزارت کشور و فرمانداری های سراسر کشور و استان آغاز شده است.
وی با بیان اینکه اتمام نام نویسی از نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ساعت 18 امروز 16 آذر ماه بوده است خاطرنشان کرد: تاخیری که در جمع بندی نهایی اسامی نامزدها و تعداد آن ها انجام شده یه این دلیل بوده که تعداد زیادی از نامزدها ثبت نام خود را به امروز که اخرین فرصت بود موکول کرده بودند.
وی در رابطه با ویژگی های ثبت نام این دوره گفت تصریح کرد: امسال نسبت به ادوار گذشته 19 درصد افزایش ثبت نام داشته ایم و تا این لحظه ثبت نام 355 نفر در سیستان و بلوچستان قطعی انجام شده است.
انتخابات 98 خوزستان| نمایندگان ادوار اهواز در مجلس برای انتخابات نام نویسی کردند
انتخابات 98 کرمان| ثبت نام 108 نفر داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه کرمان قطعی شد
انتخابات 98-اصفهان| حمیدرضا فولادگر کاندیدای مجلس یازدهم نشد + بیانیه
وی عنوان کرد: از مجموع نامزدهایی که برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرده اند 94 درصد آن ها آقایان بوده اند همچنین بیشترین رنج سنی نامزدهای این دوره ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار