معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در خراسان رضوی از بامداد جمعه هشتم فروردین ماه جاری اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری اظهار کرد: با پیشنهاد ستاد ملی مقابله با کرونا کشور و تایید رییس جمهور، طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری در این استان از بامداد روز جمعه مورخ هشتم فروردین ماه آغاز و تا پایان روز جمعه مورخ 15 فروردین جاری ادامه یافته و تمدید آن منوط به تاییدیه مجدد ستاد ملی مبارزه با کرونا است.
جانشین ستاد مقابله با کرونا خراسان رضوی افزود: براساس این طرح کلیه سفرها ممنوع اعلام شده و ورود به شهرها به استثنای ساکنان برای افراد غیر بومی ممنوع است، همچنین تمام اصناف غیر ضروری تعطیل شده و اصناف خدمات رسان مستثنی می شوند.
وی ادامه داد: اصناف و مشاغل در سه گروه؛ مشاغل و اماکنی که باید تعطیل شوند، اماکن و مشاغلی که با محدودیت فعالیت می کنند و مشاغل و اماکنی که نباید تعطیل شوند، تقسیم بندی شده اند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: در ترددهای بین شهری کدملی، پلاک خودرو و بیمه افراد ملاک شناسایی است و هرگونه تردد غیر مرتبط مسافرتی موضوع تا مبلغ 500 هزارتومان جریمه تعلق می گیرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار