گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن (موسوم به گلکسی اس ۲۰ FE)، جدیدترین گوشی سامسونگ، در تلاش است با طراحی چشم نواز و سخت افزار مناسب، توجه افراد بیشتری را به سمت خانواده ی Galaxy S20 جلب کند.

گوشی های سری گلکسی اس ۲۰ سامسونگ دستگاه هایی باکیفیت هستند که سخت افزاری توانمند دارند و از طراحی ظاهری چشم نواز بهره می برند؛ بااین حال برچسب قیمتی که سامسونگ برای سری گلکسی اس ۲۰ تعیین کرد، باعث شد افراد زیادی توانایی تهیه ی این گوشی های هوشمند را نداشته باشند. سامسونگ با معرفی جدیدترین عضو از خانواده ی گلکسی اس ۲۰ یعنی گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن (Samsung Galaxy S20 Fan Edition) یا گلکسی اس 20 اف ای (Galaxy S20 FE) در تلاش است گوشی های این خانواده را دردسترس افراد بیشتری قرار دهد. اس ۲۰ اف ای دقیقا در بین گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس جای می گیرد.
معرفی گلکسی اس ۲۰ اف ای به هیچ وجه ما را متعجب نکرد. فاش شدن اطلاعات و حتی رندرهای منتسب به گوشی های هوشمند سامسونگ پیش از معرفی رسمی آن ها، اتفاقی است که به طور معمول رخ می دهد. گلکسی اس ۲۰ اف ای نیز از این قاعده مستنثی نبود و افشاگران اطلاعات بسیار زیادی از آن فاش کردند. کار به این جا ختم نشد و شاهد انتشار رندرهای مطبوعاتی و حتی ویدئوی نگاه نزدیک به گلکسی S20 اف ای بودیم. درنهایت پس از ماه ها شایعه و گمانه زنی، سامسونگ رسما نسخه ی طرفداران گلکسی اس ۲۰ را رونمایی کرد.
گلکسی اس ۲۰ اف ای سامسونگ از نمایشگر ۶٫۵ اینچ تخت اینفینیتی O (دارای حفره ای دایره ای شکل به منظور میزبانی از دوربین سلفی) استفاده می کند که در دسته ی نمایشگرهای داینامیک AMOLED جای می گیرد. داشتن ابعاد ۶٫۵ اینچ باعث می شود نمایشگر گلکسی اس ۲۰ اف ای بزرگ تر از نمایشگر گلکسی اس ۲۰ و کوچک تر از نمایشگر گلکسی اس ۲۰ پلاس باشد.
نمایشگر گوشی وضوح فول HD پلاس به نمایش می گذارد، استاندارد +HRD10 دارد و به لطف ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار