انتخاب مبل متناسب با فضای خانه یکی از مهمترین اصول دکوراسیون منزل است. به همین دلیل در انتخاب مبل مناسب خانه کوچک باید وسواس و دقت به خرج داد.
مبلمانی برای خانه کوچک
در دکوراسیون منزل کم متراژ یکی از رایج ترین سوالات این است که کدام مبل مناسب خانه کوچک است. در این مطلب از مجله دلتا به این پرسش پاسخ می دهیم. با ما همراه باشید.
ویژگی های مبل برای خانه کوچک
مبل مناسب خانه کوچک باید سه ویژگی داشته باشد:
فضای کمی اشغال و از فضاهای پرت خانه، مثل کنج ها استفاده کند.  این تصور را در افراد به وجود آورد که فضای کمی اشغال کرده است.  چند منظوره باشد و بتواند نیاز خانه به دیگر وسایل را کم کند. مبل مناسب خانه کوچک
معمولا مبل های ال را به صورت مبل های راحتی نه چندان زیبا و با کیفیت می شناسیم؛ اما امروزه تنوع این مدل مبلمان بسیار زیاد است و هر فرد با هر سلیقه ای را می تواند راضی نگه دارند. هر نوع مبلی را که بپسندید نوع ال آن هم وجود دارد. البته مبلمان ال که به عنوان مبل مناسب برای خانه کوچک انتخاب می شود، عمق کمی دارد و کوتاه است.
اندازه مبل مناسب
مبلی که به اصطلاح جمع و جور باشد فضای کمتری اشغال می کند. می توانید مبلمانی انتخاب کنید که دارای کمترین انحنا و دسته است. همچنین باید عمق کم و پشتی های کوتاهی داشته باشد.
رنگ مناسب مبلمان
رنگ روشن موجب بازتر به نظر رسیدن فضا می شود. همچنین، ساده بودن رنگ بندی و طرح بندی مبل ها، مانع از خفه تر شدن فضای یک خانه کوچک می شود. بنابراین مبل روشن مناسب خانه کوچک است.
در انتخاب مبل مناسب خانه کوچک استفاده از خطوط مستقیم بسیار هوشمندانه است. همچنین استفاده از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار