مدیر تعاون روستایی استان کردستان گفت: 183 هزار نفر سهام دار در شبکه تعاون روستایی کردستان عضویت دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، پیمان اسکندری در جریان بازدید خبرنگاران استان از سیلوها و تعاونی های روستایی سطح استان اظهار کرد: مجموعه مدیران و کارکنان تعاون روستایی استان اعتقاد خاصی به رسانه و تاثیرگذاری انتقاد رسانه ها دارد.
وی نقد منصفانه رسانه های را ظرفیت بسیار خوبی در راستای رفع مشکلات و تصمیم سازی های مناسب در حوزه های مختلف دانست و گفت: اصحاب رسانه باید با توجه به سه مولفه صراحت، صداقت و امانت داری ضمن انجام انتقادهای سازنده اقدامات و فعالیت های مختلفی را که دستگاه های مختلف انجام می دهند اطلاع رسانی و با این کار موجب امیدآفرینی در جامعه شوند.
فعالیت ۲۷۵ شرکت تعاون روستایی در کردستان
به گفته مدیر تعاون روستایی استان کردستان، شبکه تعاون روستایی استان ۱۸۳ هزار نفر سهامدار در سطح روستاها دارد که این اعضا در قالب ۲۷۵ شرکت تعاون روستایی، ۱۱ اتحادیه شهرستانی و ۵ اتحادیه استانی فعالیت می کنند.
اسکندری در جریان بازدید خبرنگاران از شرکت تعاون روستایی رسالت در دهگلان، عنوان کرد: این شرکت ۲هزار و ۶۰۰ نفر عضو دارد و نخستین سیلوی مکانیزه تعاون روستایی کشور در آن راه اندازی شده است.
به گفته وی، این سیلو حدود ۱۵ هزار تن ظرفیت ذخیره سازی دارد که از زمان آغاز خرید تضمینی گندم در سطح استان تا این لحظه ۲۰ هزار تن گندم از کشاورزان در این سیلو خریداری و انبار شده است.
مدیر تعاون روستایی استان کردستان در ادامه در جریان بازدید از شرکت تعاونی گنجی هم افزود: این شرکت تنها شرکت فن آوری تعاون روستایی بذر جو است.
افزایش راندمان تولید جو برای کاهش واردات این محصول ضروری است
اسکندری افزود: با توجه به بحث تحریم و اینکه سالانه ۴ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار