وکیل باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه باشگاه النصر عربستان وکلای گردن کلفتی برای رسیدگی به پرونده شکایت از پرسپولیس استخدام کرده است، گفت: با این حال النصری ها آب در هاون می کوبند.

به گزارش خبرنگار مهر ، امیرساعد وکیل در خصوص آخرین وضعیت پرونده شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس ایران گفت: تیم النصر علاقه دارد «آب در هاون » بکوبد. ۱۲ آذر بود که باشگاه پرسپولیس مطلع شد النصر شکایتی را به دیوان عدالت ورزش (CAS) برده است. دیوان عدالت ورزش درباره سه بحث از ما نظر خواهی کرد یعنی درباره زبان رسیدگی در جلسه، تعداد داوران و موضوع رسیدگی فوری در یک جدول زمانی محدود تا قبل از برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا که ما نظراتمان را ارائه دادیم.
وی افزود: باید از دقت و دلسوزی کادر مدیریتی باشگاه تشکر کنم. از دو شب پیش با مدیرعامل باشگاه صحبت داشتم. ایشان مشاوره های لازم را گرفتند. من هم تلاش کردم به نمایندگی از باشگاه با چهار وکیل خارجی مذاکره کنم برای اینکه ببینیم مصلحت حقوقی باشگاه این است که آیا موضوع رسیدگی فوری را در دستور کار قرار بدهیم یا خیر. همگی با روحیه برادرانه کنار تیم هستند تا خم به ابروی هواداران نیاید و خیالشان راحت باشد یک تیم قهرمان به عنوان نماینده کشورمان در فینال آسیا شرکت می کند.
وکیل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: به این جمعبندی رسیدیم رسیدگی فوری در دادگاه CAS به صلاح پرسپولیس نیست. النصر هم علیه پرسپولیس و هم علیه کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده است. به فاصله دو ساعت بعد از آنکه رسماً مخالفت کردیم نامه ای رسمی از CAS دریافت کردیم که موضوع فرایند رسیدگی فوری از دستور کار خارج شد. به این ترتیب روند رسیدگی عادی ادامه خواهد داشت.
امیرساعد وکیل در خصوص اینکه آیا ممکن است دادگاه CAS کنفدراسیون آسیا را مجبور به تغییر تاریخ فینال آسیا کند؟ گفت: پرونده در جریان است و فعلاً ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار