امشب فیلم "دسته گلی برای تو" با موضوع سبک زندگی از شبکه یک روی آنتن می رود، سریال قصه های شبکه قرآن نیز همزمان با میلاد پیامبر اکرم(ص) آغاز می شود.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، چند خبر پخش فیلم داستانی "دسته گلی برای تو" با موضوع سبک زندگی ایرانی، مستند "خواب سیاه" و برنامه ویژه "دستپخت" از شبکه یک پخش می شوند، اولین برنامه "به اضافه مستند" و شروع سریال شبکه قرآن و معارف سیما جزو اخباری است که همراه با جزئیات در ادامه می خوانید:
شبکه یک فیلم داستانی "دسته گلی برای تو" را با موضوع سبک زندگی ایرانی پخش می کند. این فیلم امشب ساعت 23:32 روی آنتن می رود؛ فیلمی که برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس، سبک زندگی ایرانی اسلامی و تشویق به امر ازدواج است که با اشاره به زندگی شهیدمدافع ملت "مرتضی ابراهیمی" ساخته شده است.
"دسته گلی برای تو" به کارگردانی "امیدرضا خیرخواه"، تهیه کنندگی حسین نادری و هنرمندی علی مسلمی و ساغر احمدی در انجمن فیلم بسیج هنرمندان سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران تولید شده است.
بیست سوم مهر ماه امسال مذاکرات غیر مستقیم لبنان با رژیم صهیونیستی آغاز شد مذاکراتی که محور اصلی آن تعییین حدود مرزی لبنان با فلسطین اشغالی به ویژه در دریای مدیترانه است.
این مذاکرات در مقر نیرو های حافظ صلح سازمان ملل در جنوب لبنان و در شهر ناقوره برگزار شد و هیأتی از آمریکا نیز به سرپرستی دیوید شنکر معاون وزیر خارجه آمریکا در این مذاکرات غیر مستقیم حضور داشتند، اولین موضوع مطرح شده نیز طبق پیش بینی های کارشناسان، تعیین حدود مرزی در آب های مدیترانه بود. اختلاف اصلی به موضوع مرز های دریایی و مسئله انرژی باز می گردد. در حوزه انرژی، لبنان از جمله کشور های عربی است که درآمد های نفتی و گازی ندارد.
روند ورود به این مذاکرات غیر مستقیم زمانی از طرف رژیم صهیونیستی و آمریکا شدت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار