تد نیوجنت (خواننده مشهور هارد راک)، فیل رابرتسون (ستاره برنامه های تلویزیونی)، استفان بالدوین (بازیگر سینما)، کریستی آلی (بازیگر و مدل) و تریس ادکینز (خواننده مشهور) از جمله سلبریتی های حامی ترامپ هستند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
به گزارش نامه نیوز، اگرچه دونالد ترامپ در بین سلبریتی های آمریکایی (و حتی غیر آمریکایی) محبوبیت زیادی ندارد اما هستند بازیگران و خوانندگان و ورزشکارانی که از رئیس جمهور جنجالی آمریکا حمایت کرده و او را به رقیب دموکراتش( جو بایدن) ترجیح می دهند.
این سلبریتی ها محدودند اما در فرهنگ و عقیده تفاوت های زیادی با هم دارند. شاید باورش کمی سخت باشد اما بسیاری از سلبریتی های حامی ترامپ سیاه پوست هستند و این در حالی است که اصولا ترامپ نگاه خوبی نسبت به رنگین پوستان ندارد و به عنوان رئیس جمهوری با گرایشات نژاد پرستانه شناخته می شود.
با این حال، بهتر است بدون حاشیه رفتن بیشتر به معرفی برخی از این سلبریتی های مشهور و معروف حامی دونالد ترامپ پرداخته و به آنها اشاره کنیم:
فیفتی سنت
رپر و بازیگر سیاه پوست و مشهور آمریکایی بعد از مشخص شدن سیاست مالیاتی جو بایدن در توییتی تند که پر از الفاظ رکیک بود، اعلام کرد حتی اگر ترامپ با سیاه پوستان بد باشد باز او را به بایدن احمق ترجیح می دهد. فیفتی سنت گفت که از ریاست جمهوری دونالد ترامپ حمایت خواهد کرد.
جان وویت
بازیگر بردنده اسکار و پدر آنجلینا جولی از بزرگترین حامیان دونالد ترامپ است. وویت در دور اول ریاست جمهوری ترامپ هم از حامیان سرسخت او بود و در مطلبی به تاریخ 9 مارس 2016 نوشت: «دونالد بامزه، سرزنده و شوخ و بی ادب است، ولی بیش از او صادق است... او تنها کسی است که می تواند انجامش دهد.»
روزان بار
نویسنده، کمدین و بازیگر مشهور هالیوودی یکی دیگر از طرفداران پر و پا قرص دونالد ترامپ است. او که برنده جایزه گولدن گلوب سال 1992 است، در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار