اعتمادآنلاین|  جعفر سبحانی، مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی، از واریز سود سهام عدالت مربوط به سال 97 در اواخر پاییز امسال خبر داد و گفت: سود سهام عدالت مربوط به سال گذشته با رشد چشمگیری همراه بوده است به طوری که هم اکنون این میزان سود از سود سال 96 عبور کرده است این در حالیست که هنوز چند شرکت سهامدار سهام عدالت از جمله هلدینگ خلیج فارس مجمع عمومی خود را برگزار نکرده اند.
سود سهام عدالت پارسال بیش تر از 175 هزار تومان است
او تاکید کرد: مجامع عمومی این شرکت ها باید تا پایان مهرامسال برگزار شود تا بتوان به طور رسمی سود سهام عدالت در سال 97 را به عموم جامعه اعلام کرد.
این مقام مسئول بیان کرد: پس از پایان مجامع عمومی شرکت های زیرمجموعه سهام عدالت، 2 گروه تخفیف دار که مشمول اعضای کمیته امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی هستند اولین گروه دریافت سهام عدالت خواهند بود. قطعا سود سهام عدالت سال گذشته بیش تر از 175 هزار تومان خواهد بود، اما به دلیل اینکه سود این شرکت ها به صورت یکجا به حساب سازمان خصوصی سازی واریز نمی شود، پرداخت سود سهام عدالت هم در چند مرحله واریز می شود.
مشاور سازمان خصوصی سازی گفت: سود سهام عدالت در سال 95 برابر سه هزار و 400 میلیارد تومان بود، میزان این سود در سال 96 افزایش پیدا کرده و به عدد 4 هزار میلیارد تومان رسید. پیش بینی ها نشان می دهد این عدد برای سال 97 بیشتر خواهد بود.
سامانه سهام عدالت برای اعلام شماره شبا مشمولان باز است
سبحانی در پاسخ به این سوال که آیا سامانه سهام عدالت هم چنان شماره شبا افراد مشمول سهام عدالت را دریافت می کند یا خیر؟ گفت: هم اگنون سامانه سهام عدالت برای دریافت شماره شبا 2 گروه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار