انتقادات به جاست یا نه؟

گزارش: فکری جلوتر از شفر، مجیدی و استراماچونی

لوگوی ایلنا ایلنا . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۳۵

سرمربی تیم استقلال در لیگ بیستم با گذشت یازده هفته از مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران آمار موفقی نسبت به سه سرمربی پیشین است باشگاه برجای گذاشته است.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، برتری تیم استقلال در بازی خارج از خانه مقابل تراکتور تبریز به تیم تحت هدایت محمود فکری اجازه داد با کسب ۲۲ امتیاز جلوتر از صنعت نفت ۲۱ امتیازی در صدر جدول رده بندی جای بگیرند و با گذشت ۱۱ هفته از رقابت های لیگ بیستم به این رتبه دست پیدا کنند.
تیم فکری در رسیدن به این رتبه روزهای غیرمعمولی را طی کرده است. او از ابتدای فصل با مشکلات مالی، پنجره نقل و انتقالات بسته و احتمال محرومیت از سوی AFC تیمش را روانه مسابقات کرد و طی ۱۱ بازی گذشته به ۶ برد، ۴ تساوی و یک باخت دست یافته است تا او جلوتر از سه سرمربی پیش از حضورش روی نیمکت آبی ها قرار بگیرد.
به غیر از شکست برابر فولاد، تیم محمود فکری که در هر هفته از مسابقات به دلیل آسیب دیدگی تیم کاملش را در اختیار نداشت، به دلیل نمایش نامنظم و عدم ارائه بازی چشم نواز مورد انتقاد قرار می گرفت که دلیل اصلی آن عدم حضور تمامی مهره های مدنظر کادرفنی برای ارائه یک برنامه مناسب در مسابقات بود.
استقلال اگرچه برابر تراکتور باز هم ۵ بازیکن را به دلیل مسائل انضباطی و آسیب دیدگی در اختیار نداشت اما با برتری ۳ بر یک به همراه محمود فکری به آماری رسید که این سرمربی را جلوتر از وینفرد شفر، فرهاد مجیدی و آندره آ استراماچونی قرار داده است.
در فصل گذشته تیم استقلال با هدایت آندره آ استراماچونی ایتالیایی که ابتدای فصل جاری هم بازگشتش محتمل به نظر می رسید، طی یازده مسابقه به ۶ برد، سه تساوی و ۲ شکست دست پیدا کرده بود که اکنون فکری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار