ایلام - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: از اول فروردین ماه جاری تاکنون ۲۱۵ مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری به صورت شبانه روزی و رصد تمامی فعالیت های آن ها برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در ایام تعطیل انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام، عبدالمالک شنبه زاده اظهار داشت: رعایت دستورالعمل ها و شیوه نامه ها، اصول و موازین بهداشتی به تمامی هتل ها، خانه مسافرها، مهمان پذیرها، سفره خانه های سنتی، مجتمع های بین راهی و زائرسراها ابلاغ شده است و مدیران ادارات شهرستان ها و کارشناسان نظارت، به شکل مستمر از این مراکز بازدید می کنند.
وی افزود: نظارت مستمر بر تمامی تاسیسات گردشگری و به ویژه واحدهایی مانند اقامتگاه های بوم گردی وجود دارد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص واحد متخلف، پلمب یا لغو مجوز خواهد شد.
شنبه زاده یادآور شد: طی این بازدیدها تذکرهای لازم به مدیران و کارکنان شاغل در این مراکز داده شده است و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فعالیت تمامی تاسیسات گردشگری استان تعطیل بوده بنابراین شکایات در مورد تخلفات این تاسیسات در سامانه نظارت بر خدمات سفر ثبت می شوند.
رسیدگی به ۳۷ شکایت در خصوص عملکرد تاسیسات گردشگری
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: ۳۷ مورد شکایت ثبت شده در خصوص عملکرد تاسیسات گردشگری در ایلام مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به رسیدگی و مشکلات آنها اقدامات موثری صورت گرفته است.
شنبه زاده افزود: با توجه به شرایط پیش آمده و ابطال سفرهای درون و برون شهری، برخی از هموطنان در خصوص عملکرد تاسیسات گردشگری شکایاتی داشته اند که معاونت گردشگری استان پس از بررسی لازم به طور مستمر به رسیدگی و رفع آنها می پردازد.
وی تصریح کرد: برای تسهیل امور و آرامش خاطر هموطنان از طریق معاونت گردشگری شکایات ارسالی از سوی مردم و گردشگران به صورت روزانه رسیدگی و گزارش اقدامات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار