رسیدن به آرامش یکی از بزرگترین آرزوها و امیال انسان است. با وجود تمام اتفاقات روزمره ناگوار و ناخوشایندی که در زندگی تک تکمان می افتد، معنا و مفهوم زندگی زمانی دوباره ارزش خود را به دست می آورد که بتوانیم روح خودمان را از ورطه تلاطم نجات دهیم. خیلی هایمان برای رسیدن به این ساحل امن یک پناهگاه بسیار مطمئن به نام موسیقی داریم.
سمفونی آرامش؛ معرفی برترین بازی های ریتمیک و موزیکال روی اسمارت فون ها سمفونی آرامش؛ بهترین بازی های ریتمیک و موزیکال موبایل [قسمت دوم]
اما اگر هنر موسیقی را با سایر سرگرمی هایی که برای فرار از تلخی ها به آن ها پناه می بریم تلفیق کنیم چه؟ مثلا در بازی های ویدیویی که مجال بیشتری برای تعامل با دنیاهای مختلف داریم موسیقی عجین شده با دنیای فراتر از واقعیت می تواند تاثیری ناخودآگاه عمیق روی روح خسته ما داشته باشد. به همین خاطر در مطلب پیش رو به سراغ معرفی تعدادی از بهترین بازی های موزیکال و ریتمیک برای موبایل رفته ایم که از موسیقی به عنوان اصلی ترین عنصر در بطن خود استفاده کرده اند.
Arcaea
Arcaea یک بازی موزیکال است که از تم و استایل انیمه ای در آن استفاده شده. گیم پلی بازی برای طرفداران گیتار هیرو ناآشنا نخواهد بود چرا که Arcaea از سیستمی مشابه گیتار هیرو برای نواختن نت ها بهره می گیرد و از این لحاظ نسبت به سبک جدید تپ و سوایپی که بازی هایی همچون Cytus 2 ابداع کرده اند متفاوت است.
تقریبا بیش از 90 آهنگ از 50 هنرمند مختلف در بازی گنجانده شده و علاوه بر این برای نواختن هر آهنگ سه درجه سختی مختلف لحاظ شده تا پاسخگوی کسانی باشد که به دنبال چالش بیشتر هستند. البته این تعداد آهنگ با خریدهای درون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار