حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در پیوست حکم انتصاب علیرضا رزم حسینی به عنوان وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت ۳۵ اولویت عمومی و اختصاصی این وزارت خانه را به وی ابلاغ کرد. روحانی در این پیوست و در تعیین اولویت های تخصصی وزارت صنعت، معدن و تجارت در آخرین سال فعالیت دولت دوازدهم، برنامه ریزی برای توسعه اشتغال مولد در بخش های تولیدی و خدماتی، توانمندسازی بخش خصوصی و ارتقاء فضای رقابتی و امنیت سرمایه گذاری در محیط کسب و کار و مقررات زدایی به منظور تسهیل شروع و فعالیت کسب و کار های خصوصی را از جمله اولویت های اصلی این وزارت خانه تعیین کرد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس جمهور در پیوست حکم انتصاب علیرضا رزم حسینی به عنوان وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت ۳۵ اولویت عمومی و اختصاصی این وزارت خانه را به وی ابلاغ کرد.
به گزارش تسنیم، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در پیوست حکم انتصاب علیرضا رزم حسینی به عنوان وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت 35 اولویت عمومی و اختصاصی این وزارت خانه را به وی ابلاغ کرد.
حجت الاسلام روحانی در این پیوست و در تعیین اولویت های تخصصی وزارت صنعت، معدن و تجارت در آخرین سال فعالیت دولت دوازدهم، برنامه ریزی برای توسعه اشتغال مولد در بخش های تولیدی و خدماتی، توانمندسازی بخش خصوصی و ارتقاء فضای رقابتی و امنیت سرمایه گذاری در محیط کسب و کار و مقررات زدایی به منظور تسهیل شروع و فعالیت کسب و کارهای خصوصی را از جمله اولویت های اصلی این وزارت خانه تعیین کرد.
رئیس جمهور همچنین تنظیم قاعده مند و پیش بینی پذیر بازار محصولات اساسی، توانمندسازی شرکت های تجاری، دگرگونی اساسی در نظام خرده فروشی و واسطه گری با بهره گیری از فعالیت های دانش بنیان، تلاش برای تحقق رشد بیش از 15 درصد در صادرات غیرنفتی طی ماه های باقیمانده از دولت دوازدهم، ارتقاء سهم و نقش فعالیت های معدنی در تولید ناخالص داخلی را از دیگر اولویت های مهم این وزارت خانه برشمرد.
روحانی وزیر جدید صمت را مکلف کرد، توسعه فناوری و نوآوری در سطح بنگاه های اقتصادی و افزایش رقابت پذیری از طریق ارتقاء همکاری های بین المللی میان شرکت های داخلی با شرکت های پیشروی خارجی، هماهنگی های لازم با وزارت جهاد کشاورزی برای تأمین مواد غذایی مورد نیاز در بازار و توجه ویژه به معیشت و کاهش تورم بر مردم، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار