گروه جهادی شهدا، دومین کتابخانه خود را افتتاح کرد، این کتابخانه در اطراف شهرستان دامغان و مزین به نام «شهید ابراهیم هادی» است که همزمان با میلاد امام رضا(ع) افتتاح شد.

دریافت 57 MB
محسن اسماعیلی مسئول گروه جهادی شهدا گفت: این گروه جهادی تصمیم دارد در مناطق محروم کشور، کتابخانه ای مجهز را در اختیار جوانان و نوجوانان قرار دهد،.
گروه جهادی ما مردمی و خودجوش عمل می کند و وابسته به نهاد یا سازمانی نیست، از این رو ۸ عضو این گروه به شهرستان ها و روستاهای کم برخوردار یا محروم رفته و کتابخانه برای جوانان و نوجوانان آن منطقه افتتاح می کنیم.
اسماعیلی به افتتاح کتابخانه در دامغان و رعایت پروتکل بهداشتی در آن اشاره کرد و عنوان داشت: «کتابخانه شهید ابراهیم هادی» در منطقه ای که بیش از ۵ هزار نفر سکنه دارد، همزمان با میلاد امام رضا ( ع) با بیش از ۱۰ هزار جلد کتاب افتتاح شد، البته در کنار کتاب به موضوع سمعی و بصری و کتاب های صوتی هم توجه داشته ایم، از این رو بخش ویژه ای بدین منظور طراحی شد تا در کنار کتاب مفید فایده باشد.
وی خاطرنشان کرد: این کتابخانه برای ساکنان منطقه ماندگار خواهد بود، در طرح تجهیز این کتابخانه ناشرانی چون «مرکز اسناد انقلاب اسلامی»، «شهید کاظمی»، «جمکران»، «باغ موزه دفاع مقدس»، «شمع و مه»، «وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی» و البته خیرین هم برای تجهیز رایانه و قفسه های کتابخانه در کنار ما بودند.

عناوین مهم خبری