جهانی که در آن زندگی می کنیم، پُر از رنگ های متنوع و زیباست. به همین دلیل، افراد سلیقه ها و علایق متفاوتی در انتخاب رنگ ها دارند.
از آنجا که هر کسی دوست دارد خانه اش را آن طور که خودش می خواهد بیاراید، عنصر رنگ و داشتن دکوراسیون رنگی نقش زیادی در زیبایی دکوراسیون ایفا کند. در این مقاله با مجله دلتا همراه باشید.
طرح های انتزاعی و رنگ های ملایم
اگر از ادغام طرح های مینمالیستی با رنگ های پاستلی روشن خوش تان نمی آید، می توانید از ترکیب طرح های انتزاعی و رنگ های ملایم استفاده کنید. به عنوان مثال، استفاده از مبلمانی به رنگ آبی بسیار روشن در کنار چند کوسن و صندلی هایی با طرح ها و رنگ های ملایم، برای اتاق نشیمن مناسب است.
کاغذ دیواری های رنگی با طرح پروانه
کاغذ دیواری هایی با پروانه های رنگی، پاف گلدار رنگارنگ، روبالشتی هایی با طرح اندونزیایی و لحاف گلدوزی شده همگی به دیوارهای سفید این اتاق جلوه خاصی بخشیده اند.
استفاده از فرش های رنگی
رنگ آبی تیله ای دیوار به همراه فرشِ پُرنقش و نگار، زیبایی چشمگیری به فضای اتاق نشیمن داده است.
استفاده از پرده های رنگی در فضاهای بی رنگ
استفاده از پرده رنگی و گلدار می تواند به روشن شدن فضای خنثی کمک کند. برای زیباتر شدن فضای اتاق، یک نقاشی انتزاعی را به آن رنگارنگ اضافه کرده اند.
تکرار رنگ ها
می توانید به جای استفاده از رنگ های بسیار، دو تا سه رنگ را در برخی از وسایل اتاق تکرار کنید. رنگ ارغوانی در کوسن، آباژور و همچنین گلدان دیده می شود. در کنار آن، رنگ آبی نیز در برخی از وسایل به چشم می خورد. استفاده از وسایل تزیینی مختلف با رنگ ارغوانی می تواند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار