فرهاد مجیدی سکوت چند وقت اخیر خود را شکست و به انتقاد از شرایط تیم استقلال و عملکرد مسئولان این باشگاه پرداخت.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، فرهاد مجیدی با اشاره به اتفاقات اخیر رخ داده در رابطه با حضور استقلال در امارات برای بازی با الکویت کویت در مرحله اول پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، گفت: اول هفته صد بار گفتم برای پلی آف به زمین بی طرف برویم و در جریان مسابقات با رایزنی حق میزبانی را پس بگیریم، اما نخواستند به نظر ما اهمیت بدهند. همه ایران درباره این موضوع نظر دادند، اما به نظر مربیان و بازیکنان تیم ها اهمیت ندادند! فضایی به وجود آوردند که کسی جرأت نکند نظر مخالف دهد. تا همین دیشب به من خیلی محکم می گفتند محال است به دبی برویم، اما ناگهان الان می گویند خبر خوش! خبر پیروزی، کدام پیروزی؟ پیروزی این بود که بازی پلی اف استقلال در تهران برگزار می شد.
وی افزود: چرا از کادرفنی نپرسیدید که برای بازی در زمین بی طرف، قطر بهتر است یا امارات که حتما انتخاب من قطر بود، چون مشکل پروازی برای بازی احتمالی با الریان نداشت. پیروزی این بود که یک هفته تمرکز تیم را بهم نمی ریختید و ابتدای هفته این موضوع را حل می کردید. خبر واقعی این است که گوشت قربانی، استقلال است. مدام از عزت استقلال حرف زدند، اما نگفتند که آیا عزت استقلال این است که در سه چهار روز گذشته دربدر یک تکه زمین سبز باشد؟ آیا این خفت نیست که تیم من زمین ندارد تمرین کند؟!
سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد از شرایط باشگاه خاطرنشان کرد: به روی مبارک شان هم نمی آورند که اگر من نیامده بودم، یک میلیون و 500 هزار یوروی آقای دی بیاسی را از کجا تهیه می کردند که الان نتوانستند 200 میلیون تومان به پیمانکار زمین باشگاه انقلاب بدهند تا ما دربدر زمین تمرین نباشیم؟! از کجا می خواهید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار