پایان کار تکواندو ایران با ٢ نقره و یک برنز

مشرق نیوز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۱
نماینده وزن ۶٣- تکواندو ایران در مسابقات قهرمانی جهان به مدال نقره رسید.

به گزارش مشرق ، روز پایانی از بیست وچهارمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی جهانی امروز (یکشنبه) در سالن آرنای شهر منچستر انگلیس پیگیری شد و سروش احمدی نماینده وزن ۶۳- کیلوگرم تکواندو ایران به مدال نقره رسید.
نماینده تکواندو کشورمان در دیدار پایانی به مصاف شوای ژائو قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۶، دارنده طلا و برنز جهان از چین رفت و با شکست ٢٧ بر ٧ به مدال نقره بسنده کرد.
بیشتر بخوانید:
احمدی برای حضور در دیدار پایانی ابتدا مقابل کریستوفر صباغ از آلمان در پایان راند دوم به برتری ۲۴ بر ۲ دست یافت و در ادامه مقابل حمد موبارک از عربستان در پایان راند دوم با نتیجه ۲۳ بر ۲ پیروز شد.
او در مرحله یک هشتم نهایی نیز برای سومین بار در این مسابقات در پایان راند دوم به دلیل اختلاف ۲۰ امتیازی مقابل رقبای خود به برتری دست یافت. احمدی در این مسابقه مقابل ابراهیم زرمان از اندونزی به برتری ۲۱ بر یک دست یافت. وی در مرحله یک چهارم نهایی نیز با برتری ۲۲ بر ۱۴ مقابل جواد آقایف از آذربایجان به نیمه نهایی صعود کرد.
نماینده کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مصاف جواد آچاپ قهرمان جهان در سال ۲۰۱۵ از بلژیک رفت و با برتری ۶ بر ۳ به دیدار پایانی صعود کرد.
با کسب مدال نقره سروش احمدی پرونده نمایندگان کشورمان در بیست و چهارمین دوره این مسابقات با کسب ٢ مدال نقره توسط مهلا مومن زاده و احمدی و یک مدال برنز توسط آرمین هادی پور بسته شد.
تیم ملی مردان کشورمان در مسابقات این دوره با ترکیب آرمین هادی پور در وزن یک، محمدحسین پلنگ افکن در وزن دوم، سروش احمدی در وزن سوم، امیرمحمد بخشی در وزن پنجم، مهران برخورداری در وزن ششم و سجاد مردانی در وزن هشتم شرکت کردند و ...

سرخط اخبار