داریوش یزدانی دور از هیاهو و حواشی فوتبال ایران، با حضور در آمریکا و تجربه مربیگری در رده های سنی مختلف فوتبال این کشور، مشغول فراگیری اصول درست مدیریت تیم های ورزشی به عنوان مربی و مدیر است؛ اصولی که اجرا شدن آن در ایران مانند یک رویا می ماند.
به گزارش سادس، داریوش یزدانی بعد از گذشت چندین سال حضور در آمریکا و قهرمانی در سطح دوم فوتبال این کشور، فوتبال را از رده های پایه آغاز کرده و اکنون هدایت یک مجموعه ورزشی با چندین تیم در رده های سنی مختلف را برعهده دارد و مسوولیتش فراتر از یک مربی است و اکنون وظیفه درآمدزایی و اداره این باشگاه را هم بر عهده دارد.
حضور در سمینارهای ورزشی و کلاس های مربیگری در آمریکا و حتی لاماسیا و همکاری با شرکت های آمریکایی برای اجرای پروژه های گوناگون این کشور برای ارتقاء فوتبال، کوله باری از تجربه و دانش را برای او به ارمغان آورده است و دیدگاه هایش فرسخ ها با آن چه درباره فوتبال در ایران می دانیم، متفاوت است.
اندوخته مالی و هنگفت باشگاه ها در آمریکا و استفاده از ستاره های بزرگ جهان با کم ترین هزینه مالی، سرمایه گذاری کلان در بخش زنان و قهرمانی ها متعدد آمریکا در جهان و ساخت سازه های ورزشی و استفاده از تجهیزات پیشرفته موجب شده تا آمریکا طی سالیان آینده یکی از قطب های فوتبال در جهان شود؛ کما اینکه سالیانه و در فصل تابستان اکثر تیم های ورزشی دنیا اردوهای پیش فصل خود را در خاک این کشور ورزشی برگزار می کنند.
داریوش یزدانی که اخیرا بازدیدی از لامسیا داشته و به مدت یک هفته در کمپ ورزشی بارسلونا دیدن کرده، اطلاعات جالب توجهی درباره نحوه صحیح و درست اداره تیم ها دارد که شنیدن آن ها خالی از لطف نیست. در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار