قیمت طلا و سکه در بازار امروز تحت تاثیر ثبات نسبی بهای جهانی طلا و رشد چشمگیر قیمت ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۴۲۲ هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت نیوز ، روز جمعه بازارهای جهانی در حالی بسته شد که قیمت طلا با توجه به امیدواری ها برای بهبود روابط تجاری چین و آمریکا حدود سه دلار افزایش یافت و به ۱۴۶۷ دلار در هر اونس رسید.
براساس گزارش فارس، ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد بازار گفت:«در مجموع تجارت طلا تحت تاثیر جنگ تجاری است و خوش بینی فاحشی در مورد تصویب مراحل پایانی توافق وجود دارد.»
قیمت طلا تاکنون بیش از ۱۴ درصد در سال جاری افزایش یافته است زیرا اختلافات تجاری میان دو اقتصاد بزرگ جهان، بازارهای مالی را به هم ریخته است و نگرانی در مورد رکود اقتصادی را شدت داده است و بانک های مرکزی را بر آن داشته تا نرخ بهره را کاهش دهند.
طبق گزارش رویترز، قیمت طلا در روز جمعه از بالاترین رقم یک هفته گذشته که در روز پنج شنبه رقم خورد، کاهش یافته و طی هفته گذشته حدود ۰٫۶ درصد افزایش یافته است.
براساس گزارش تجارت نیوز، قیمت دلار در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ تا ساعت ۱۸، ۱۱,۹۰۵ تومان تعیین شده و بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرده است.
صرافی ملی قیمت دلار را برای خرید و فروش به ترتیب ۱۱۸۰۰ تومان و ۱۱۹۰۰ تومان اعلام کرده است.
قیمت یورو در بازار امروز ۱۳,۱۰۱ تومان اعلام شده که بانک مرکزی نیز قیمت یورو را ۴۶۴۳ تومان تعیین کرده است.
صرافی ملی نیز امروز قیمت یورو را برای خرید و فروش به ترتیب ۱۳۰۰۰ تومان و ۱۳۱۰۰ تومان اعلام کرده است.
طبق نرخ های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۸:۳۰، قیمت سکه تمام طرح قدیم چهار میلیون و ۱۱۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۱۳۰ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه تمام نسبت به روز پنج ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار