رنگ قهوه ای یکی از محبوب ترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی است. این رنگ علی رغم آنکه تیره است بسیار حس گرمای مطبوعی به فضا می دهد. به همین دلیل دکوراسیون رنگ قهوه ای نیز بسیار پرکاربرد ست.
دکوراسیون رنگ قهوه ای یکی از رایج ترین طراحی چیدمان داخلی محسوب می شود. این رنگِ قدرتمند، رنگی کلاسیک است و باعث ایجاد تفاوت در فضاهای بزرگ و کوچک شده و حسی صمیمی در آن ایجاد می کند.
چوب طبیعی دقیقاً به رنگ قهوه ای است؛ بنابراین اگر می خواهید این رنگ را به خانه خود اضافه کنید، استفاده از محصولات چوبی راحت ترین روش برای این کار است.
رنگ قهوه ای به راحتی با سایر رنگ ها همخوانی پیدا نمی کند به همین دلیل، انتخاب یک ترکیب زیبا بسیار حائز اهمیت است. با انتخاب یک رنگ مناسب در کنار این رنگ، می توانید بر اساس سلیقه خود اتاقی مدرن یا سنتی داشته باشید.
در انتخاب رنگ قهوه ای دقت کنید زیرا در صورت انتخاب رنگ نامناسبی که با آن همنیشینی نداشته باشد یا مکمل قهوه ای نباشد، بعد از تکمیل دکوراسیون منزل خود، احساس پشیمانی خواهید کرد و دکوراسیون رنگ قهوه ای خود را زیبا نخواهید یافت.
در این مطلب از مجله دلتا شما با انواع رنگ هایی که در کنار رنگ قهوه ای ترکیبی زیبا ایجاد می کنند آشنا خواهید شد.
رنگ سفید
رنگ قهوه ای وقتی با رنگ سفید ترکیب شود تاثیر عمیق تری بر دکوراسیون خواهد گذاشت. قهوه ای بسیار تیره و خسته کننده است اما وقتی در کنار رنگ سفید قرار می گیرد باعث ایجاد یک نقطه کانونی عالی در فضای اتاق می شود.
در نظر داشته باشید که رنگ کرم از رنگ سفید بسیار بیشتر با قهوه ای هم خوانی دارد.
رنگ مسی
رنگ قهوه ای شکلاتی را در نظر بگیرید که با سایه مسی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری