سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی این امکان را برای شما فراهم میکند تا از وضعیت دریافت یارانه نقدی سرپرست خانوار اطلاع کامل به دست آورید.

به گزارش راهبرد معاصر سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی به آدرس Refahi.ir امکان استعلام وضعیت دریافت یارانه نقدی را فراهم می کنند. بر این اساس افرادی که یارانه نقدی برای آنها واریز می شود می توانند از وضعیت پرداخت یارانه خود را از طریق این سامانه مطلع شوند.
در این سامانه شما می توانید به دو نوع اطلاعات درباره پرداخت یارانه سرپرست خانوار دسترسی پیدا کنید. اطلاعات نخست مربوط به شماره حسابی است که یارانه نقدی به آن واریز می شود و اطلاعات دوم مربوط تعداد پرداخت و میزان آن است.
آشنایی با سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی + عکس
برای اطلاع از وضعیت پرداخت یارانه نقدی ابتدا باید به سایت این سامانه به آدرس Refahi.ir مراجعه کنید. در صفحه نخست دو گزینه روبه روی شما است که با ورود به هر کدام اطلاعات جداگانه ای را دریافت خواهید کرد. نخست اطلاعات مربوط به شماره حساب و دوم اطلاعات یارانه پرداختی.
نحوه دسترسی به اطلاعات حساب + عکس
با کلیک به بخش مربوط به شماره حساب صفحه ای باز می شود که در آن از شما می خواهد تا کد ملی و تاریخ تولد خود را وارد کنید.
توجه:
کد ملی 10 رقمی خود را فقط به صورت عددی بدون خط تیره و فاصله وارد نمائید.
لطفا سال تولد را به صورت چهار رقمی وارد نمایید برای مثال 1349
در صورتیکه کد چهار رقمی امنیتی خوانا نیست، کد را مجددا فراخوانی کنید.
پس از وارد کردن اطلاعات نام سرپرست خانوار، تعداد اعضای یارانه بگیر، کد ملی سرپرست خانوار ، چهار رقم آخر شماره حساب و تاریخ ثبت یارانه برای شما نمایش داده می شود.
نحوه دسترسی به اطلاعات دریافت یارانه + عکس
اگر شما در صفحه نخست بر روی گزینه اطلاعات یارانه پرداختی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار