ساعت 24- یک چهره اصلاح طلب گفت: خوشحال هستیم، رئیس جمهوری را آوردیم که همه می توانند هر چی بخواهند به وی بگویند و نترستند، زمانی در این کشور احمدی نژاد بود و دانشجویان امیرکبیر که به وی اعتراض می کردند رفتند به جایی که عرب نِی می اندازد.

در حال حاضر تندروی برخی اصول گرایان گریبان آنها را گرفته و منجر به این شده است که جایگاه جریان اصول گرا در افکار عمومی کاهش یابد. در این شرایط اصول گرایانی همچون حسین شریعتمداری توپ را به زمین اصلاح طلبان می اندازند و می گویند اصلاح طلبان برای گل آلود کردن آب، اصول گرایان را تحریک می کنند که دست به چنین اقداماتی بزنند. پرسش این است که آیا اصلاح طلبان از این میزان قدرت و نفوذ برخوردار هستند که بتوانند، اصولگرایان را تحریک کنند.
فیاض زاهد، فعال سیاسی اصلاح طلب، در پاسخ به این پرسش گفت: جریان اصول گرا گرفتار تعارضات مختلفی شده و اراده و اختیار آن را ندارد که نسبت به روحانی و آنچه که جزو منویات قلبی این جریان است، را اجرا کند.
این چهره اصلاح طلب افزود: اینها سربازان به اشاره ای هستند که از محافل و مراکز تندور در قم، مشهد و جاهای دیگر هدایت می شوند و حتی اگر اختیار و اراده آن را داشتند، بسیار بعید است که بتوانند، جریان راست عاقل و نمایندگانی که در نتیجه سهم خواهی بودن فضای رقابت سیاسی تحت عنوان افراد مستقل و تکنوکرات به مجلس راه یافتند، را با خود همراه کنند.
زاهد ادامه داد: جریان اصول گرای تندرو کاریکاتوری از یک جریان انقلابی است. چندین ماه است که مجلس انقلابی تشکیل شده است اما شاهد اقدامات و تصمیم های اثرگذاری از طرف این مجلس نبودیم. در حقیقت بیشتر به لفاظی، شعارها و طرح موضوعاتی می پردازند که باعث خوشحالی اصلاح طلبان می شود. یکی از شانس هایی که همیشه اصلاح طلبان می آورند این است که گرفتار دشمنان نادان می شوند و خود این قضیه، یک موفقیت بزرگ است.
این فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به توهین های اخیر ذوالنوری نسبت به رئیس جمهور ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار