ساری- مسئول بسیج رسانه مازندران با تاکید براینکه رسانه ها در تبیین حرکت ضد استکباری ۱۳ آبان نقشی بی بدیل دارند، گفت: رسانه ها تحلیل و واکاوی درست از چهره آلوده استکبار جهانی داشته باشند.

عبدالمهدی حق شناس در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر نقش بی بدیل رسانه ها در تبیین اهداف و آرمان های ۱۳ آبان ماه، این رو ز را تاریخ عطفی در تمامی حرکت های انقلاب دینی در دنیا دانست و اظهار کرد: ۱۳ آبان ماه لحظاتی فراموش ناشدنی را در حافظه تاریخ انقلاب اسلامی نهادینه کرده که گنجینه ای بزرگ برای نسل های جدید است.
حق شناس ۱۳ آبان ماه را مصداق بارز برتری دست الهی بر دست استکبار و طاغوت زمانه دانست و گفت: در ۱۳ آبان ماه سال ۴۳، ۵۷ و ۵۸ اتفاق های مهمی رقم خورد که موجب شروع مبارزه انقلابی، تبیین آرمان های ضد استکباری و نهایتاً اخراج امریکایی ها از ایران بود.
وی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در آبان ماه سال ۵۸، اظهار کرد: وقتی معمار انقلاب اسلامی تسخیر لانه جاسوسی توسط جوانان دانشجوی انقلابی را انقلاب دوم اسلامی معرفی کردند پس نشان از عظمت این حرکت خودجوش ضد استعماری و استکباری دانشجویان دارد.
مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران مبارزه و ایستادگی در برابر زورگویی ها و زیاده خوهای استکبارجهانی را وظیفه هر مسلمان انقلابی در سراسر دنیا دانست و اظهار کرد: مگر می شود یزید زمانه را دید و در برابر جنایت های او سکوت کرد؟ مگر می شود تجاوز و تعرض به ملت های اسلامی توسط استکبار جهانی و عوامل مزدوران را در کشورهای اسلامی مشاهده کرد و زبان به دهان گرفت؟ یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایستادگی در برابر زورگویی های استکبار جهانی بوده است.
حق شناس در ادامه تاکید کرد: زنده نگه داشتن این روز تاریخی پرغنی از اصول انقلاب اسلامی وظیفه ای خطیری است که متوجه رسانه و اصحاب رسانه است تا با تبیین درست، دقیق و انقلابی نسبت به بررسی، تحلیل و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار