سرخپوشان قهرمان فوتبال ایران 71 روز پس از انجام آخرین تمرین خود، امروز شنبه از ساعت 16 و در قالب اولین گروه بازیکنان به مجموعه شهید کاظمی بازگشتند و تمرینات خود را در قالب تست بدنی، آغاز کردند.
به گزارش ایلنا، مدافع عنوان قهرمانی فوتبال ایران، آخرین بار در روز جمعه، 23 اسفند 1398، تمرین خود را پس از جلسه ای که با اعضای هیات مدیره داشت، انجام داده بود. از آن روز به بعد با توجه به شدت گرفتن همه گیری بیماری کرونا و با دستور ستاد ملی مبارزه با این بیماری، تمرینات سرخپوشان تعطیل شد. این تعطیلی 70 روز به طول انجامید و سرخپوشان امروز بار دیگر ورزشگاه شهید کاظمی را از هیاهوی خود و نفس هایشان پر کردند.
در این مدت مدیریت باشگاه به آن چه در آن جلسه اعلام شده بود عمل کرد. بازیکنان تیم نیز امروز در حالی در محل تمرین حاضر شدند که می شد برق نگاه و هیجانشان را بعد از دیدن همدیگر و زمین چمن مجموعه، به خوبی مشاهده کرد. آن ها با دیدن یکدیگر از دلتنگی برای هم و برای فوتبال سخن می گفتند. احوالپرسی های گرم و البته با رعایت پروتکل های بهداشتی.
 بازیکنان گروه اول متشکل از؛ کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، مهدی شیری، امید عالیشاه، شجاع خلیل زاده، سعید حسین پور، آریا برزگر و امیرحسین بیات بودند که از ساعت 16 در زمین حضور پیدا کردند تا برنامه های در نظر گرفته شده از سوی کادر فنی را اجرا کنند.
به همین ترتیب؛ حسین کنعانی زادگان، محمد نادری، مهدی عبدی، محمد انصاری، مهدی ترابی، امیر روستایی و ساسان زمانه گروه دوم را تشکیل می دادند که از ساعت 16 و 30 دقیقه وارد زمین شدند و سید جلال حسینی، علیرضا بیرانوند ، وحید امیری، سیامک نعمتی، محسن ربیع خواه، علی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری