موتورشویی خودرو انجام دهیم یا نه؟

آنچه دیگران می خوانند: کانال بازی قیمت دلار|قیمت ها دوباره صعودی شد ازدواج جنجالی مهدی پاکدل و بازیگر زن فاش شد+عکس دلار دوباره گران شد/ لیست جدید قیمت ارز صبا راد با لباس ناجور روی پشت بام! +عکس عاقبت شوم روابط نامشروع شرم آور بازیگر زن ایرانی! + عکس نقشه زن شوهردار برای پسر ساده / عکس های ناجور زندگی پسر را به باد داد!
آیا موتورشویی خودرو کار درستی است یا به بخش های مختلف خودرو صدمه می زند؟
شاید وقتی وارد کارواش شده باشید به این مورد برخورد کرده اید که برخی از صاحبان خودروها تقاضای موتورشویی می کنند. حتی ممکن است که از برخی افراد شنیده باشید که موتورشویی خوب است یا به شدت برای خودرو ضرر دارد. اما واقعیت ماجرا چیست؟
پیشرانه یا همان موتور در حقیقت قلب تپنده یک خودرو است پس باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. بنابراین بهتر است این بخش نیز مانند سایر بخش های خودرو تمیز و به نوعی مرتب و منظم باشد. در نتیجه کارکرد موتور خودرو یک سری جرم و دوده روغنی روی بخش های مختلف می نشیند. این مورد نه تنها خوشایند نیست بلکه باعث می شود انتقال حرارت از پیشرانه نیز به خوبی صورت نگیرد. همچنین در صورت بروز آتشسوزی این دوده های روغنی باعث وخیم تر شدن شرایط خواهد شد.
چند وقت یک بار موتورشویی انجام دهیم؟
پس با مشخص شدن تمام این موارد بهتر است نسبت به تمیز کردن موتور خودرو اهمیت بدهید. اما این کار باید چند وقت یک بار انجام شود؟ با توجه به این که موتور خودرو به صورت مداوم در دید قرار ندارد و دیر به دیر کثیف می شود بهتر است این کار را سالی یک یا نهایتا دو بار انجام دهید. پس خیلی روی این مورد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار