عیدی افراد دارای ضایعه نخاعی بزودی پرداخت می شود

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
رئیس جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: آمار و شماره حساب های افرادی که دارای ضایعه نخاعی مرتبط با آسیب و حوادث و سوانح هستند، جمع آوری شده و مبلغ 12 میلیون ریال از طرف جمعیت هلال احمر تا پیش از نوروز به آن ها پرداخت خواهد شد.

آفتاب نیوز :
 رئیس جمعیت هلال احر خراسان رضوی در مراسم حاشیه «آیین افتتاح پنجمین جلسه چهارمین دوره مجمع عمومی جمعیت هلال احمر» که در هتل سی نور برگزار شد، در رابطه با برنامه های جمعیت هلال احمر استان در عید نوروز اظهار کرد: طرح ملی خدمات نوروزی در سراسر کشور توسط سازمان امداد و نجات، جوانان و داوطلبان برگزار می شود. این طرح، از 25 اسفندماه آغاز و تا 17 فروردین ماه ادامه خواهد داشت و بیش از 850 نفر نجات گر در این طرح خدمت رسانی خواهند کرد.
احمدی در رابطه با نیروهای انسانی فعال در طرح نوروزی ادامه داد: ۴۶ دستگاه آمبولانس، یک فروند بالگرد، جوانان جمعیت هلال احمر به صورت داوطلبانه در این طرح حضور داشته و ارائه خدمت می کنند. از سویی دیگر پویشی در سازمان جوانان برای بهبود رفتارهای ترافیکی ایجاد شده تا خطرات سفر را برای داشتن خطری بی سفر به زائران و مجاوران گوشزد کند.
وی افزود: در خراسان رضوی تعداد ۸۹ پایگاه امداد و نجات، ایمنی و سلامت با حضور نجات گران، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر وجود دارد. برای طرح خدمت رسانی عید نوروز، پایگاه امداد و نجات یک فروند بالگرد امداد هوایی را برای راه های مواصلاتی درنظر گرفته است تا افزون بر کمک به مردم، زائران و مجاوران برای داشتن سفری بی خطر، یاری کننده در امر امدادرسانی و آسیب های احتمالی ترافیکی بین شهری باشد.
رئیس جمعیت هلال احمر استان خاطرنشان کرد: تعداد پایگاه های جمعیت در راه های مواصلاتی و اصلی استان برای ارائه خدمات کافی است، درواقع پایگاه های ما همراه اورژانس به ۳۰ کیلومتر رسیده اند، اما درحال حاضر پوشش خدماتی در راه های فرعی جزو برنامه امدادرسانی مصوب نیست و ارائه خدمات در ...

[ مشاهده متن کامل عیدی افراد دارای ضایعه نخاعی بزودی پرداخت می شود آفتاب نیوز ]