توجیه بازیگر هتاک به ساحت سیدالشهداء(ع): با امام حسین(ع) گفتگوی تخیلی داشتم!

جهان نیوز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۴
صبا کمالی نوشته است: از اینکه من رو بی اعتقاد یا دشمن مذهبم معرفی کردند، بسیار گله مند هستم

به گزارش جهان نیوز ، در پی انتشار پست توهین آمیز بازیگر سینما و تلویزیون به ساحت مقدس امام حسین(ع)، قرار بازداشت وی صادر شد.
پیگیری ها حاکیست پس از توئیت «صبا کمالی» بازیگر سینما و تلویزیون، قرار بازداشت این بازیگر صادر شده و اخبار ضدونقیضی از بازداشت وی مخابره شده است. 
وی پس از دقایقی پست اهانت آمیز به حضرت سیدالشهداء(ع) را که به بهانه ماجرای مشکوک «دختر آبی» منتشر کرده بود، از صفحه اش حذف کرد.
گفتنی است این بازیگر هتاک در فیلم هایی همچون «پس از باران» و «آینه های نشکن» ابفای نقش کرده و طی سال های گذشته بارها از فساد درون سینما لب به اعتراض گشوده بود.
هرچند انتشار متن یا تصویر این هتاکی به خوبی عمق این بی احترامی و هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را مشخص می کند اما جهان نیوز از بازنشر این هتاکی نسبت به سالار شهیدان شرم دارد.
بازیگر هتاک طلبکار هم شد
صبا کمالی، بازیگر سینما و تلویزیون، پس از انتقادهای گسترده از پست اینستاگرامی اش، ضمن پاک کردن آن، توضیحاتی را ارائه کرده و وقیحانه بدون عذرخواهی طلبکار هم شده است.
او نوشت: «به علت کج فهمی، بی سوادی، متعصب بودنِ بدون تفکر، اطلاع نداشتن از اصول نمایشنامه نویسی که رشته اول تحصیلی منه، به علت بیماری افرادی از جامعه که چه بسا حقوق بگیرانِ جیره خوارِ دشمنان ایران باشند، نسبت های بس ابلهانه به من زدند و من رو بدون اعتقاد معرفی کردند....و از کامنت هایی که گذاشتند متوجه شدم....اتفاقا بسیار بی وجدان هم هستند.
به این علت، گفت وگوی تخیلی و صمیمانه خودم با امام حسین(ع) را برداشتم. و از اینکه من رو بی اعتقاد یا دشمن مذهبم معرفی کردند، بسیار گله مند هستم.
در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار