رئیس اتحادیه شیرینی فروشان و قنادان شیراز با تاکید بر اینکه هیچ گونه افزایش قیمتی برای عرضه شیرینی در شب عید اعمال نشده است، گفت: شیرینی های پر فروش در شب عید براساس قیمت مصوب عرضه می شود.

محمد خلیل ترابی در گفت و گو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: قنادان و شیرینی پزان برای تامین شکر و روغن با مشکلاتی مواجه هستند و به دلیل گرانی و همچنین کمبود مواد اولیه مورد نیاز خود را به سختی تامین می کنند.
وی ادامه داد: مقدار شکر تنظیم بازار از طریق شرکت تعاونی صنف قنادان توزیع و به هر واحد قنادی که دارای جواز کسب می باشد تعلق می گیرد.
رئیس اتحادیه شیرینی فروشان و قنادان شیراز افزود: اغلب خریدهای مردم در بخش شیرینی در سه روز پایانی سال انجام می شود بنابراین درباره وضعیت فروش این محصول فعلاً نمی توان اظهار نظر کرد.
ترابی اضافه کرد: از سوی اتحادیه قیمت شیرینی های پر فروش مصوب شده و شیرینی فروشی ها اجازه افزایش قیمت ندارند.
وی قیمت هر کیلوگرم شیرینی در قنادی درجه یک را بدین ترتیب اعلام کرد و گفت: کیک 14 هزار تومان، کلوچه مسقطی 16 هزار تومان، گل محمدی 21 هزار تومان و کیک یخچالی 30 تومان قیمت گذاری شده است.
رئیس اتحادیه شیرینی فروشان و قنادان شیراز قیمت هر کیلوگرم از شیرینی های مذکور را در قنادی های درجه ۲ بدین ترتیب اعلام کرد: هر کیلو گرم شیرینی در قنادی درجه ۲ نسبت به قنادی درجه یک 10 درصد پایین تر است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار