گروه صنعتی هفت یکی از تولیدکنندگان مطرح تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب می باشد که تنوع بسیار بالایی در محصولات داشته و همگی بر اساس استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید شده اند.

آنچه دیگران می خوانند: آخرین وضعیت شجریان از زبان عضو تیم پزشکی عکس جدید لیندا کیانی در کنار دوستش زمان واریز یارانه معیشتی جدید اعلام شد+ جزئیات کامل ابوالفضل پورعرب چی بود چی شد؟ +عکس کرونا با پوست بدن چه می کند|فیلم تصویر خاص ساره بیات در سالروز تولدش+تبریک خاص نکیسای دل
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
 توجه به استانداردها و کیفیت در تولید تجهیزات مورد نیاز در تصفیه آب به دلیل تاثیر بسیار زیادی خروجی آنها بر سلامت انسان از جمله موارد مهمی می باشد که این گروه در طراحی محصولات خود به کار گرفته اند. فیلتر شنی، سختی گیر رزینی و فیلتر کربنی از جمله محصولات تولید شده توسط گروه صنعتی هفت می باشند که هر یک دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و خروجی تمام آنها، آب تصفیه شده و کاملا استاندارد است. در ادامه این سه محصول کاربردی را معرفی خواهیم نمود.
فیلتر شنی
در طراحی و تولید بسیاری از تجهیزات در حوزه تصفیه آب از رفتار طبیعت الهام گرفته شده و در همگی تلاش میشود تا مواد ذائد موجود در آب تا حد امکان حذف شوند. فیلتر شنی یکی از تجهیزات بسیار کاربردی در این زمینه می باشد که رفتار و نحوه عملکرد آن تا حد زیادی از رفتار طبیعت الهام گرفته شده است. این تجهیزات نوعی مخزن می باشد که بستری از شن و سیلیس در آن موجود بوده و آب از شیر ورودی به مخزن وارد شده و از این بستر عبور می کند. گذر آب با مواد آلاینده و ذرات ذائد موجود در آن از منافذ موجود در بستر شنی باعث میشود تا ذرات معلق در آب امکان عبور پیدا نکنند.
فیلتر شنی مورد استفاده در تصفیه آب در واقع مخزنی با بدنه فلزی و گالوانیزه یا فایبرگلاس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار