شامگاه ۱۱ مهر گزارش آتش سوزی یک خودروی شاسی بلند در یکی از خیابان های شرق تهران به پلیس گزارش شد. به دنبال اعلام این خبر مأموران راهی محل شده و به محض رسیدن ناگهان خودروی پژو پرشیایی را دیدند که با دیدن پلیس از محل فرار کرد.

روزنامه ایران: شامگاه 11 مهر گزارش آتش سوزی یک خودروی شاسی بلند در یکی از خیابان های شرق تهران به پلیس گزارش شد. به دنبال اعلام این خبر مأموران راهی محل شده و به محض رسیدن ناگهان خودروی پژو پرشیایی را دیدند که با دیدن پلیس از محل فرار کرد.
راننده خودروی پژو هنگام فرار با یک خودروی ال 90 نیز تصادف کرد اما بی توجه به این تصادف به فرار ادامه داد.
مأموران که در تعقیب خودروی پژو پرشیا بودند لحظاتی بعد متوجه شدند راننده که مرد جوانی بود ناگهان خودرو را نگه داشت و با عجله از پشت فرمان پایین آمد سپس به سمت پل رفت و خود را به پایین انداخت.
با اعلام موضوع به اورژانس و کلانتری مشخص شد وی جان باخته است.
در ادامه تحقیقات کارآگاهان برای بررسی بیشتر صاحب خودروی شاسی بلند را که زن جوانی به نام سیما بود شناسایی و احضار کردند. سیما در تحقیقات گفت: من در کار مد و لباس هستم و عکس های زیادی از خودم در صفحه اینستاگرامم می گذارم. همین مسأله باعث شد که دنبال کننده های صفحه ام زیاد شود. افراد زیادی برای درج آگهی های تبلیغاتی شان به سراغم می آیند. یکی از آنها سیاوش بود. همین پسر جوانی که خودروام را به آتش کشید و خودکشی کرد.
او ادامه داد: سیاوش برای درج آگهی در صفحه اینستاگرام به سراغم آمد و مقداری پول هم برای این کار به من داد. او در کار واردات پوشاک بود و می خواست لباس هایی را که از خارج می آورد در صفحه اینستاگرامم تبلیغ کنم. اما از آنجایی که متقاضیان درج آگهی زیاد بود وقت نکردم که آگهی سیاوش را منتشر کنم.
تا اینکه کم کم رابطه من و سیاوش بیشتر شد و بعد از مدتی او به من پیشنهاد ازدواج داد. من هم که متوجه علاقه او به خودم شده بودم و می دانستم وضع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار