ماجرای دزدی های زوج جوان با پلاک تقلبی و سگ

ساعت 24 شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲
ساعت 24-زوج جوانی که به همراه سگشان لوازم خودرو سرقت می کردند، دستگیر شدند.مسعود و معصومه زن و شوهر جوانی هستند که گاهی با سگشان دست به سرقت می زدند. آن ها وسایل لوازم خودروهایی مانند پراید و پژو به سرقت برده و در بازار می فروختند

به نظر نمی رسید این جوان حرفه ای باشد، اما پلاک های جعلی که او برای سرقت از آن ها استفاده می کرد یا به همراه بردن همسرش برای جلوگیری از شناسایی تا توقف بر اثر شلیک پلیس، نشان از ماجرای عجیب تری داشت.
مسعود گفت: ۲۳ سالم است، سیکل دارم و به جرم سرقت بازداشت شده ام. من وسایل ماشین هایی که در خیابان ها پارک بودند را می دزدیدم.
مسعود گفت: پراید و پژو را انتخاب می کردم، زیرا درهایشان بسیار راحت تر از سایر ماشین ها باز می شود.
وی ادامه داد: یک سال است که دزدی می کنم و تا کنون لوازم صوتی مانند ضبط و باند ۴۰ ماشین را دزدیده ام.
مسعود در پاسخ به این سوال که اگر کیف یا وسیله دیگری در خودرو مشاهده می کرد، آن ها را نیز به سرقت می برد، افزود: بقیه سارقان این کار را می کنند، اما من فقط سیستم را باز می کردم و با سایر وسایل درون خودرو کاری نداشتم.
وی اظهار کرد: من راننده شرکت های تاکسی های اینترنتی هستم و با تیبای خودم به دزدی می رفتم. البته قبل از ازدواج دزدی نمی کردم، اما بعد از ازدواج شیطان گولم زد و دزدی را برای تامین مخارج زندگی انتخاب کردم.
این سارق درباره اینکه همسرش از ماجرای دستگیری اش خبر دارد، گفت: من و معصومه با هم به سرقت می رفتیم. وقتی او در ماشین می ماند، پلیس ها شک نمی کردند و اینگونه یک سال در پوشش خانواده ای به کارمان ادامه دادیم.
مسعود درباره نحوه دستگیری افزود: یک شب وقتی داشتیم به کمک هم سیستم یک ماشین را باز می کردیم توسط گشت های پلیس دستگیر شدیم.
سارقان با شلیک گلوله متوقف شدند
سرکلانتر کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب درباره جزئیات دستگیری این زوج سارق گفت: شب گذشته، ماموران پلیس هنگام گشت زنی متوجه فعالیت غیرعادی یک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار