گروه استان ها هیئت حسینیه تلواژگان و مسجد نورباران اصفهان در یک اقدام خداپسندانه هزینه های جشن میلاد امام حسین(ع) و حضرت مهدی(عج) را برای تهیه بسته های غذایی برای خانواده های درگیر با بیماری کووید۱۹ اختصاص دادند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، پس از شیوع و فراگیر شدن ویروس کرونا در سطح کشور گروه های جهادی و هیئات مذهبی دست به کار شدند و برای ریشه کنی این ویروس منحوس بار دیگر به میدان آمدند تا با فعالیت های خود در راستای جلوگیری از شیوع کرونا اقدام کنند.
هیئت های مذهبی اصفهان، همچون هیئت پیروان حضرت مهدی(عج) محله شمس آباد، هیئت بنی فاطمه خیابان ابن سینا، هیئت حسینیه تلواژگان کنار سایر هیئات مذهبی با همراهی گروه های جهادی بسیج، ضدعفونی و گندزدایی از خیابان ها و محلات اصفهان را آغاز کردند که این روزها با جدیت و پشتکار بیشتری در حال انجام است، همچنین تولید ماسک، مواد ضدعفونی کننده و لباس های مخصوص بیمارستانی نیز در دستور کار گروه های جهادی و هیئات مذهبی قرار دارد.
گزارش ویدئویی تسنیم| اقدام جهادی سپاه لرستان در ایجاد کارگاه های تولید ماسک / همت بانوان بسیجی برای شکست کرونا
قم|تلاش شبانه روزی 120 نیروی جهادی برای تکمیل بیمارستان امیرالمؤمنین(ع)
قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی 1000 ماسک به بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج اهدا کرد
هیئت حسینیه تلواژگان و مسجد نورباران اصفهان در اقدامی جالب کلیه هزینه های جشن میلاد امام حسین(ع) و حضرت مهدی(عج) را صرف تهیه بسته های غذایی برای خانواده های درگیر با بیماری کووید19 اختصاص دادند تا افراد این خانوارها که در قرنطینه هستند از این بسته های غذایی بهره مند شوند.
مسئول هیئت حسینیه تلواژگان درباره این اقدام جهادی و خداپسندانه در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: از 100 سال گذشته مراسم جشن سوم شعبان و جشن میلاد امام زمان(عج) در حسینیه نورباران و حسینیه مسجد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار