بازیکنان بعد از گلزنی حرکات جالبی برای شادی آن در نظر دارند و برخی از آنها قاب تاریخی در فوتبال به جا می گذارد.

به گزارش مشرق ، شادی های پس از گل در فوتبال دنیا همیشه از مواردی بوده که برای بازیکنان و حتی هواداران جذابیت های خاص خودش را داشته و افراد مختلف سعی داشتند با طراحی های خاص، امضای خودشان را پای شادی گل مخصوص به خود داشته باشند و این ماجرا در فوتبال ایران هم همیشه وجود داشته است. برخی از شادی گل ها از قبل طراحی شده و برخی دیگر از شکل اجرای شان مشخص است فی البداهه بوده است. به همین دلیل به معرفی برخی از شادی گل های شاخص فوتبال ایران در سالیان اخیر و گذشته پرداخته ایم:
بیشتر بخوانید:
غش کردن هاشمی نسب جلوی پروین
مهدی هاشمی نسب سال 79 در انتقالی جنجالی از پرسپولیس به استقلال آمد و با پشتوانه زدن 4 گل در دربی و محبوبیت شدیدی که داشت این تصمیم جنجالی را گرفت. او در دربی مقابل تیم سابقش و زیر باران فحش و ناسزا گل زد و پس از آن از حال رفت. علی پروین این اقدام هاشمی نسب را عمدی و ساختگی دانست و از آن انتقاد کرد. آن بازی در پایان به درگیری و کتک کاری کشید.
نیکبخت و شادی های معروفش
 نیکبخت همیشه به طراحی های خاص شادی گل معروف بود. تلفن زدن با کفش، تیراندازی و نقش زمین شدن، پوشیدن دو پیراهن روی هم و اهدای یکی از آنها به تماشاگران و مواردی از این دست که همیشه با طراحی و هماهنگی قبلی با بازیکنان هم تیمی همراه بوده. نیکبخت یک بار هم بعد از گلزنی به استقلال با لباس پرسپولیس از خود بی خود شد و اشک ریخت. نیکبخت در سال 80 بعد از زدن گل برتری استقلال برابر حریف عربستانی در ورزشگاه آزادی، کفش خود را درآورد، مانند تلفن همراه شروع به شماره گیری کرد و صحبت کرد. او با کسی قرار گذاشته بود که بعد از زدن گل احتمالی این گونه شادی کند. این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار