سرمربی تیم فوتبال بارسلونا نام مهاجم اروگوئه ای و هافبک شیلیایی این تیم را در فهرست بازیکنانش برای حضور در جام سالانه خوان گامپر قرار نداد.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، رونالد کومان سرمربی تیم فوتبال بارسلونا نام آرتورو ویدال و لوئیس سوارس دو بازیکنی که به ترتیب آماده پیوستن به تیم های اینتر و یوونتوس هستند را در فهرست بازیکنانش برای مصاف با تیم الچه در آخرین بازی دوستانه اردوی پیش فصل کاتالان ها قرار نداده است.
بارسلونا امشب (شنبه) از ساعت 21:30 به وقت تهران، در جام دوستانه خوان گامپر که در ورزشگاه نوکمپ برگزار می شود میزبان الچه خواهد بود که این آخرین بازی اردوی پیش فصل شاگردان رونالد کومان است.
ویدال در آستانه پیوستن به اینتر است و گفته می شود که او به زودی به میلان سفر می کند تا با عقد قرارداد با اینتر به سرمربی سابقش آنتونیو کونته ملحق شود. آخرین گزارش ها حاکی از آن است که ویدال روز دوشنبه هفته جاری وارد شهر میلان می شود تا قرارداد 2 ساله اش را امضا کند. او تا پیش از این منتظر بود تکلیف انتقال دیه گو گودین مدافع اروگوئه ای به تیم کالیاری مشخص شود و اکنون که گودین در آستانه انتقال به تیم منطقه ساردینیا قرار گرفته است، راه برای ورود ویدال هم هموار شده است. قراردادی که اینتر برای ویدال در نظر گرفته امکان تمدید برای سال سوم را دارد و به موجب آن سالانه 6 میلیون یورو به صورت خالص به او پرداخت می شود.
کومان نام سوارس و ویدال را از فهرست بازیکنان بارسلونا خط زد
در مورد سوارس اما داستان کمی پیچیده تر است چرا که یوونتوس مذاکره با ادین ژکو مهاجم بوسنیایی تیم فوتبال رم را آغاز کرده و ممکن است به جای سوارس به سراغ او برود. انتقال ژکو به یوونتوس اما مشروط به آن است که رم بتواند آرکادیوژ میلیک را از ناپولی به خدمت بگیرد.
دیگر بازیکنی که کومان از ...

سرخط اخبار