سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ۶۴ مورد نمونه ارسال شده برای آزمایشگاه تست ۲۲ نفر با متوسط سن ۶۴ سال در ۲۴ ساعت گذشته در استان مثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، مهدی شفیعی در خصوص آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان اظهار داشت: از ۶۴ مورد نمونه ارسال شده برای آزمایشگاه تست ۲۲ نفر با متوسط سن ۶۴ سال در ۲۴ ساعت گذشته مثبت شده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه از این تعداد ۱۲ مرد و ۱۰ نفر زن هستند، عنوان کرد: تعداد کل موارد مثبت کرونا در استان کرمان تاکنون ۲۸۲ نفر هستند که از این تعداد کادر درمان مبتلاشده از ابتدا تاکنون ۲۳مورد هستند.
وی افزود: تفکیک نمونه های مثبت بر اساس حوزه های تحت پوشش دانشگاه ها و دانشکده علوم پزشکی استان از ابتدا تاکنون شامل دانشگاه علوم پزشکی کرمان ۲۱۶ مورد، رفسنجان ۳۰ مورد، جیرفت ۱۳ مورد، بم ۱۳ مورد و سیرجان ۱۰ مورد است.
شفیعی عنوان داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸ نفر از بیمارستان های استان ترخیص شدند که در مجموع تعداد ترخیص شده ۱۷۱ مورد است و تعداد افراد بستری در بیمارستان ها به علت ابتلا به کووید ۱۹ از ابتدا تاکنون ۲۵۰ نفر بوده و۴۷ نفر هم اکنون در بیمارستان های استان کرمان بستری هستند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه تعداد افراد بستری در آی سی یو هم اکنون ۱۰ نفر هستند، اظهار کرد: از ابتدا تاکنون ۳۵ نفر در نقاهتگاه حضور یافتند و هم اکنون سه نفر در نقاهتگاه حضور دارند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار