معرفی ۱۰ خودرو برتر نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت ۲۰۱۹

شعار سال سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت در حال برگزاری است، اما تمامی مدل های آن معرفی شده و ما می توانیم نگاهی به برترین خودرو های این نمایشگاه داشته باشیم.

شعارسال : نمایشگاه خودرو فرانکفورت از سال های دور به عنوان یکی از مهم ترین رویداد های خودرو در جهان شناخته شده که از اهمیت بالایی برخوردار است، این رویداد یکی از برترین نمایشگاه های خودرو در اروپا است که در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می شود و سابقه ای ۱۲۰ ساله دارد. این نمایشگاه در حال حاضر از ۱۲ سپتامبر آغاز شده و تا ۲۲ سپتامبر ادامه دارد، اما طی روز های اخیر تقریبا تمامی برند های مطرح از خودرو های جدید خود رونمایی کرده و حال برای بازدید عموم به معرض نمایش گذاشته اند، به همین جهت با بررسی مدل های جدید براساس استقبال مردم، خبرنگاران و کارشناسان، قصد داریم تا ۱۰ خودرو برتر در این نمایشگاه را معرفی کنیم، تمامی خودرو ها از مدل های جدید این نمایشگاه هستند و به دلیل نوع فناوری، شکل ظاهری و قدرتشان، مورد توجه قرار گرفتند. با ما همراه باشید:
مرسدس بنز GLE کوپه
مرسدس بنز در فرانکفورت از مدل های کوپه سری GLE رونمایی کرد، در این بین مرسدس AMG GLE 53 یکی از برترین خودروهای نمایشگاه شناخته شد که از با تمرکز بر بهبود عملکرد تولید شده و دارای پیشرانه ۳.۰ لیتری توربو دوقلو با ۶ سیلندر خطی و حدود ۴۲۰ اسب بخار قدرت است، این پیشرانه بنزینی ۳۸۴ پوندفوت گشتاور نیز تولید می کند. از مرسدس AMG GLE 53 به عنوان پیش درآمدی برای معرفی مدل GLE 63 در سال آینده میلادی یاد می شود.
فولکس واگن ID3
فولکس واگن ID3 قطعا یکی از مهم ترین خودروهای نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۹ است، این مدل با بازه حرکتی بیش از ۲۰۰ کیلومتر تولید شده و به عنوان نسخه الکتریکی خودرو محبوب گلف، وارد بازار می شود، فولکس واگن با ساخت ID3 با قیمتی بسیار مناسب به مقابله با ...

سرخط اخبار