رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از آغاز روند درمانی میثم زارع، کشتی گیر کرمانشاهی و دارنده مدال برنز نوجوانان جهان که دچار ضایعه نخاعی شده بود در بیمارستان رفیده تهران خبر دارد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در این باره، گفت: به محض اطلاع از مشکل پیش آمده برای این کشتی گیر مدال آور همکاران ما در هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه و همچنین اداره ورزش و جوانان این استان اقدامات حمایتی لازم را به عمل آوردند و این کشتی گیر دوشنبه شب 20 آبان ماه برای ادامه مداوا در بیمارستان توانبخشی رفیده تهران بستری شد.
دکتر نوروزی با بیان اینکه استانداری کرمانشاه نیز قرار است مساعدت لازم را برای ادامه درمان این کشتی گیر انجام دهد، افزود: میثم زارع در تاریخ 26 مهرماه در مسیر جاده همدان به کنگاور با خودرویی که خود راننده آن بوده، دچار سانحه رانندگی شده و یک روز بعد در بیمارستان طالقانی کرمانشاه تحت عمل جراحی قرار گرفته و دوم آبان ماه از بیمارستان مرخص شده است.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: بنا به گزارش بیمارستان طالقانی این کشتی گیر از ناحیه مهره های 5 و 6 گردن دچار شکستگی شده و به همین دلیل تحت عمل جراحی قرار گرفته است. در حال حاضر همکارانمان در بیمارستان توانبخشی رفیده تهران به بهترین شکل ممکن در حال بررسی وضعیت و ادامه درمان او هستند.
دکتر نوروزی خاطرنشان کرد: در حالی که درمان زخم بستر میثم زارع آغاز شده است، ادامه درمان در مرحله ارزیابی قرار دارد و قرار است در مرحله نخست به مدت سه هفته در این بیمارستان بستری باشد و احتمال دارد سه دوره 21 روزه نیاز به فیزیوتراپی در این مرکز داشته باشد.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: ما آرزوی سلامتی و تندرستی کامل این کشتی گیر را داریم و فدراسیون پزشکی ورزشی مثل همیشه در کنار ورزشکاران است و قطعا در چارچوب قوانین و مقررات از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار