اخلاق مداری در جامعه کم رنگ شده /شخصیت های خود را تخریب نکنیم

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۷

به گزارش خبرنگار مهر ، جلسه شورای اداری استان قزوین ظهر پنجشنبه با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار، علی فرخزاد معاون عمرانی، داوود محمدی، بهمن طاهرخانی و سیده حمیده زرآبادی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، قاسمی دادستان و مدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران و شهرداران در استانداری قزوین برگزار شد.
سیده حمیده زرآبادی در جلسه شورای اداری استان که به مناسبت معارفه معاون سیاسی امنیتی و فرماندار قزوین تشکیل شد با دفاع از انتخاب مدیران بومی اظهار داشت: استفاده از مدیران بومی باید در اولویت باشد زیرا خوشبختانه در استان از همه اقوام شامل کرد، لر، ترک، تات داریم که می توانند در مسئولیت ها قرار گیرند.
وی بیان کرد: باید از ظرفیت نیروهای بومی در مسئولیت ها استفاده شود زیرا مدیر بومی دلسوز است.
نمایندگان سابق را تخریب نکنیم
زرآبادی در ادامه تصریح کرد: استان قزوین مدیر و نمایندگان زیادی به خود دیده است و اگر امروز یک نماینده کنار رفته ولی هنوز توانمند و دارای نفوذ است باید از این ظرفیت استفاده کنیم.
وی تصریح کرد: شخصیت ارزشمندی در استان داشتیم که چند دوره نماینده مجلس و مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده و امروز هم برای استان دلسوزی می کند اما برخی ایشان را تخریب می کنند که منطقی و منصفانه نیست.
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه بداخلاقی و تخریب چهره شخصیت ها در فضای مجازی رایج شده که این کار بداخلاقی است و انسان های منصف و مؤمن آن را تائید نمی کنند.
وی اضافه کرد: انتقاد خوب است اما تخریب منطقی نیست و کسی حق ندارد به افرادی که هنوز برای استان تلاش می کنند توهین کند، به عنوان یک انسان مسلمان ...