باید از طریق سینما در جهت رساندن پیام انقلاب گام برداشت

خبرگزاری مجلس پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۸
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سینمای ایران بعد از انقلاب رشد چشمگیری داشته بنابراین باید در جهت رساندن پیام انقلاب اسلامی به دنیا از طریق سینما تلاش کرد.

علی مطهری  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: سینما ابزاری بسیار قوی برای پیام رسانی است و باید از این ابزار استفاده شود. گاهی تاثیر یک فیلم سینمایی بیشتر از چندین کتاب است بنابراین باید از این ابزار به درستی استفاده شود.
سینمای ایران بعد از انقلاب بسیار پیشرفت کرده بنابراین باید در جهت رساندن پیام انقلاب از طریق سینما گام برداشت
باید در سینما موضوعات مبتلا به جامعه مطرح شود
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: باید در سینما موضوعات مبتلا به جامعه مطرح شود به عنوان مثال باید موضوعی در فیلم های سینمایی مطرح شود که فراگیری آن به گونه ای باشد که بیش از 50 درصد مشکلات مردم را شامل شود. گاهی سوژه هایی انتخاب می شود که مشکل 5 درصد مردم است و خیلی موثر نیست؛ باید از سینما به بهترین نحو استفاده شود.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در مقایسه سینمای ایران و جهان با بیان اینکه سینمای ایران بعد از انقلاب پیشرفت بسیار خوبی داشته، تصریح کرد: در حال حاضر در دنیا فیلم های ایرانی مشهور است و مشتری نیز دارد و باید تلاش شود تا در جهت رساندن پیام انقلاب اسلامی به دنیا گام برداشته شود./

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار