رویه غلط شفاف سازی و توضیح درباره اتهام های ادعا شده در فضای مجازی این روزها رنگ و لعاب بیشتری به خود گرفته است؛ جدل نماینده مجلس و وزیر ارتباطات که اخیرا اتفاق افتاد نمونه نزدیک و واضح این رویه است.

به گزارش جهان نیوز ، نماینده ای ادعای تخلف توسط وزیر ارتباطات می کند در حالی که باید ادعای خود را در مراجع رسمی قضایی اثبات یا از طریق امکان نظارتی که قانون برای یک نماینده مجلس در نظر گرفته پیگیری کند، در مقابل وزیر ارتباطات نیز یک دادگاه مجازی به راه می اندازد و با تکذیب ادعاهای صورت گرفته جمعیتی به اندازه یک استادیوم آزادی را با خود همراه می کند.
این در حالی است که اگر ادعای صورت گرفته صحیح باشد باید در مراجع رسمی قضایی پیگیری شود و یا اگر باطل بود می توانست مورد شکایت وزیر ارتباطات قرار می گرفت که نه آن شد و نه این و در نهایت برنده این جدل نه آن نماینده بود و نه وزیر! درنهایت برنده اصلی جدل اخیر شبکه اینستاگرام و فروشنده اینترنت در کشور بودند.
اما شوی اخیر وزیر ارتباطات اقدامی مسبوق به سابقه بود. محمدجواد آذری جهرمی که علاقه خاصی به دیده شدن و حضور در فضای مجازی به خصوص توییتر و اینستاگرام تحت عناوین و بهانه های مختلف دارد تاکنون توانسته به دفعات ایجادکننده جریان های مجازی باشد. این جریان سازی ها اشکال متفاوتی دارد، از انتشار عکس های شخصی در سفر و تفریح گرفته تا سلفی و ویدیو و حتی ارتباط زنده با مخاطبان در اینستاگرام تا اطلاع رسانی و پاسخ شخصی به کامنت ها و توئیت های انتقادی و سؤالی در توئیتر و حتی کشاندن موضوعات کاملا داخلی همچون موضوع اخیر شرکت های ارزش افزوده به شبکه های اجتماعی بیگانه و...
زیست مجازی این روزهای آقای وزیر در حالی است که وی وظایف بر زمین مانده بسیاری دارد. البته نگارنده با حضور شخصی و ثمربخش یک مدیر در شبکه های اجتماعی مخالف نیست، اما سؤالی که از وزیر ارتباطات می توان پرسید این است که آیا وی به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار