رئیس سازمان عقیدتی سیاسی با بیان اینکه کشورهای پیشرفته دنیا در مواجه با بیماری کرونا و تأمین نیازهای اساسی مردم با بحران روبرو شده اند گفت: جمهوری اسلامی ایران در شرایطی مواد ضد عفونی، ماسک و مواد غذایی مردم را تأمین می کند که با تحریم همه جانبه ی نظام سلطه روبرو است.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، سید ضیاء الدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با حضور در صنایع تولید کننده مواد ضد عفونی و ماسک های فیلتر دار در ایام تعطیلات سال نو از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان خدوم و مخلص سازمان صنایع دفاع قدردانی نمود.
حجت الاسلام و المسلمین آقاجانپور با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به تمامی دست اندکاران زحمت کشی که در تعطیلات نوروز با اخلاص و تعهد پای کار آمده و در راستای مبارزه با شیوع بیماری کرونا و همچنین کمک به کشور از هیچ تلاشی فروگذار نکردند گفت: حوزه دفاع با داشتن ظرفیت ها و زیر ساخت های لازم توانست در مدت زمان اندک خطوط تولید مواد ضد عفونی و ماسک های فیلتردار را راه اندازی و کمک شایانی به حوزه درمان و بهداشت کشور نماید.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی با بیان اینکه در بدنه صنعت دفاعی تهدیدات پیش بینی و متناسب با این تهدیدات بنیه دفاعی تقویت و به روز می شود تصریح کرد: ویروس کرونا کشور را با یک غافلگیری رو برو کرد اما سرعت عمل و آمادگی نیروهای مسلح ، سیستم دفاعی کشور را از یک آزمون دیگر سربلند بیرون آورد.
وی با بیان اینکه امروز وزارت دفاع سهم بسزایی در مبارزه با بیماری کرونا ایفا کرده است افزود: حوزه نظامی و دفاعی کشور پس از انقلاب همواره و در کنار مردم بوده و در شرایط حساس اجتماعی و بروز بلایای طبیعی ظرفیت های خود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار