سرلشکر سلامی:

نیازی به برجام نداریم/ رزق و روزی ما دست آمریکا نیست

لوگوی خبرگزاری مهر خبرگزاری مهر . سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۶
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شما امروز نیازی به برجام نمی بینید چون حیات خود را بدون آن حفظ کرده اید، گفت: تکیه گاه ما آمریکا نیست و کلید رزق و روزی ما هم دست او نیست.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در همایش مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس که صبح امروز (سه شنبه) در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، طی سخنانی اظهار داشت: سرمایه های معنوی بزرگ ترین دارایی یک ملت است.
وی ادامه داد: سرمایه اصلی که می تواند نامحدود باشد و قلمرو عزت و افتخار یک ملت را گسترش دهد جلوه های معنوی جامعه هستند مانند یک مکتب بزرگ که انسان ها در دامن آن بزرگ شده و متناسب با این ارزش ها بزرگ می شوند. اگر یک جامعه تابع یک مکتب بزرگ باشد بسیار بزرگ تر از ظاهر مادی هستند.
فرمانده کل سپاه تصریح کرد: انسان های بزرگ و شخصیت های جامعه مانند حقیقت جاری در بطن جامعه حرکت کرده و متعلق به یک زمان خاص نیستند. این افراد منبع و منشا افتخار هستند و تمام شدنی نیستند که با زمان حرکت می کنند.
سرلشکر سلامی با اشاره به واقعه عاشورا گفت: کربلا و افتخارات آن واقعه ای است که افتخار، عزت، مقاومت، شرف، گذشت و ایثار از آن تا ابد می جوشد و هرگز متوقف نمی شود. شخصیت های بزرگ نیز اینگونه هستند مانند امام خمینی (ره) و شهدای ما مانند شهید سلیمانی که اینها قدرت اصلی ما هستند.
وی افزود: دفاع مقدس یک حادثه در تاریخ نیست بلکه سازنده بخش مهمی از فرهنگ ما و الگوبخش و سرمایه ای تمام ناشدنی است که می جوشد و انتقال آن به نسل های بعدی بسیار مهم است.
فرمانده کل سپاه تصریح کرد: دفاع مقدس ما را با کرامت، عزت و افتخار عجین می کند، البته اساساً جامعه ای که برای استقلال می جنگد در یک نبرد نا برابر حضور دارد زیرا می خواهد آزاد و مستقل زندگی کند.
فرمانده کل سپاه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .