تحقق شعار رونق تولید در شرکت مخابرات ایران؛

مدیرعامل شرکت مخابرات: طی عقد قرارداد با شرکت تولیدکننده ی داخلی موجبات صرفه جویی ۵ میلیون یورویی را فراهم کردیم/ با دقت نظر بیشتر در رعایت استانداردها در تامین تجهیزات، از همتای خارجی کم نخواهیم داشت

سیتنا شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، گفت: توانستیم برای جلوگیری از خروج ارز از کشور و تامین تجهیزات انتقال WDM پس از طی مراحل قانونی با عقد قرارداد با شرکت تولیدکننده داخلی، موجبات صرفه جویی ارزی را در حدود ۵ میلیون یورو فراهم آوریم.

به گزارش سیتنا، مهندس سیدمجید صدری در اینستاگرامش نوشت:
بهره مندی از توانمندی های سرمایه انسانی بومی و امکانات داخلی در تمام حوزه های مختلف کار همیشه از اهداف و اولویت های ما بوده و هست و در همین راستا در حدود سه سال اخیر و برای تحقق شعار رونق تولید، همین رویه را در پیش گرفتیم.
ما در شرکت مخابرات ایران توانستیم برای جلوگیری از خروج ارز از کشور و تامین تجهیزات انتقال WDM پس از طی مراحل قانونی با عقد قرارداد با شرکت تولیدکننده داخلی، موجبات صرفه جویی ارزی را در حدود ۵ میلیون یورو فراهم آوریم و با مبلغ بسیار کمتر از این میزان، تجهیزات مخابراتی را از داخل کشور تامین کنیم.
قطعا با کمی توجه و دقت نظر بیشتر در رعایت استانداردها در تامین تجهیزات، چیزی از همتای خارجی کم نخواهیم داشت، ضمن اینکه افتخار و نتیجه درخشان آن نیز با ارائه خدمت و محصول باکیفیت تماما از آن خود ماست.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار