معاون عمرانی استانداری تهران از تعطیلی مدارس استان تهران در روز دوشنبه خبر داد.

- اخبار اجتماعی -
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ؛ محمد تقی زاده با اشاره به تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران مبنی بر تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی و مدارس استان تهران در تمام پایه های تحصیلی به جز دو شهرستان دماوند و فیروزکوه، اظهار کرد: فردا (دوشنبه) تمام مقطع تعطیلی خواهند بود.
معاون عمرانی استاندار تهران همچنین به سایر مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران اشاره کرد و گفت: بر اساس تصمیم گرفته شده تمام مسابقات ورزشی در فضای باز اعم از مسابقات لیگ تعطیل و فعالیتهای معادن شن و ماسه و صنایع نظیر آن تا اطلاع ثانوی متوقف است.
وی تصریح کرد: بنابر تصمیم کمیته اضطراری آلودگی هوا دانشگاه ها فردا تعطیل نخواهند بود؛ همچنین براساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا ممنوعیت طرح زوج و فرد از در منازل اجرا خواهد شد، براساس تصمیم این کمیته و موافقت شهرداری تهران فردا بلیت مترو و اتوبوس نیم بها خواهد بود.
در این جلسه همچنین معاون عمرانی استانداری تهران از مدیران دستگاه های مختلف خواست تا نسبت به دادن مرخصی به مادرانی که فرزندانشان در مهدهای کودک هستند مساعدت لازم انجام بگیرد همچنین ممنوعیت تردد کامیونها در پایتخت نیز تا اطلاع ثانوی برقرار است.
نظر مراجع تقلید درباره استفاده از خودروی شخصی هنگام آلودگی هوا
آلودگی هوای تهران تشدید شد
تأثیر طرح کاهش و ترافیک در کنترل آلودگی هوا فقط 7 درصد!

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار